„Peaky Blinders”. Premiera 5. sezonu w Birmingham bez Ciliana Murphy’ego! Kiedy będzie można zobaczyć najnowsze odcinki?

Za nami uroczysta premiera 5. sezonu „Peaky Blinders”. Kiedy będzie można zobaczyć najnowsze odcinki na ekranie? Czy podczas wydarzenia zorganizowanego w Birmingham ujawniono datę premiery 5. serii „Peaky Blinders”?

Multimedia

Birmingham, Anglia. W czwartek (18.07) w Birmingham odbyła się premiera nowego sezonu serialu „Peaky Blinders”. Na czerwonym dywanie gwiazdy produkcji chętnie pozowały fotoreporterom. Zabrakło jednak głównego aktora, Ciliana Murphy’ego, który wciela się w Tommy’ego Shelby’ego. Irlandzki aktor, który wciela się w serialu w postać Tommy'ego Shelby'ego musiał zostać na planie swojego najnowszego filmu "Ciche miejsce 2".

„Peaky Blinders 5”. Kiedy premiera nowych odcinków w tv?

Dokładna data premiery pierwszego odcinka piątej serii „Peaky Blinders" nie jest jeszcze znana. Serial powinien jednak wystartować na ekranach telewizorów w połowie sierpnia lub we wrześniu br. Zniecierpliwieni fani czekają na nowe odcinki już od grudnia 2017 roku.

Lauren Hissrich ujawnia istotne szczegóły! Będą nowe elementy historii, których nie było w książkach i grach!Zobacz więcej

Wiadomo, że w nowych odcinkach Tommy (Cillian Murphy) zostanie członkiem parlamentu. Tam pozna charyzmatycznego polityka, ze śmiałą wizją dla Wielkiej Brytanii. Reakcja Tommy'ego na jego propozycję wpłynie nie tylko na przyszłość jego rodziny, ale i całego narodu. Oprócz kryzysu gospodarczego, twórcy nowych odcinków skoncentrowali się również na nasilających się w latach 30. nastrojach faszystowskich w Europie i Wielkiej Brytanii.

Zobacz galerię

Źródło: Press Association, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×