"Peaky Blinders". Uwielbiany serial zbliża się do końca, a twórca pracuje już nad nowym projektem! "SAS: Rogue Heroes" zapowiada się ciekawie

Fani "Peaky Blinders" czekają na finałowy sezon ulubionego serialu, a twórca produkcji pracuje już nad kolejnym projektem. Wygląda na to, że widzowie nie będą musieli długo czekać na swego rodzaju następcę "Peaky Blinders"!

Multimedia

"SAS: Rogue Heroes" - nowy serial od twórcy "Peaky Blinders"

Choć 6. sezon serialu "Peaky Blinders" nie ma jeszcze daty premiery, wiadomo, że będzie to ostatnia odsłona serialu. Fani czekają na nowe odcinki od jesieni 2019 roku - wtedy miała miejsce premiera 5. sezonu. Wybuch pandemii pokrzyżował plany twórców i znacznie wydłużył prace nad nowymi odcinkami. Pojawiły się jednak również dobre wieści: twórca "Peaky Blinders", Steven Knight, pracuje już nad kolejnym projektem. Jak podaje portal Collider, serial "SAS: Rogue Heroes" będzie opowiadał o brytyjskich pilotach walczących w czasie II wojny światowej.

Cillian Murphy wspomina zmarłą Helen McCroryZobacz więcej

W sieci zaczęły pojawiać się pierwsze zdjęcia z planu nowego serialu. Mimo, że nie ma jeszcze zbyt wielu informacji na temat produkcji, wiadomo między innymi, że pierwszy sezon będzie składał się z 6 odcinków.

Steven Knight, twórca który łączy "Peaky Blinders" oraz "SAS: Rogue Heroes", wydał specjalne oświadczenie, w którym zaznaczył, jak ważna jest dla niego praca przy nowym projekcie.

To był przywilej pracować nad projektem, który opowiada historię zbuntowanej grupy żołnierzy, używających sprytu i wyobraźni, a nie tylko siły ognia, by powstrzymać marsz faszyzmu przez Afrykę Północną w najciemniejszych dniach II wojny światowej. To historia wojenna, jak żadna inna, opowiedziana w sposób, który jest jednocześnie inspirowany faktami i wierny duchowi tej legendarnej brygady wyrzutków i poszukiwaczy przygód.

Nie jest znana na razie data premiery serialu "SAS: Rogue Heroes". Jak podaje RadioZET.pl, Karen Wilson, producentka wykonawcza "SAS: Rogue Heroes" potwierdziła, że zdjęcia do produkcji zostały już zakończone, co pozwala spekulować, że możemy spodziewać się premiery w najbliższych miesiącach. Nie wiadomo na razie czy i w jaki sposób produkcja będzie dostępna w Polsce.

Serial "Peaky Blinders" jest dostępny na Netfliksie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×