"Peaky Blinders". Wiadomo kiedy i gdzie rozpoczną się zdjęcia do filmu o rodzinie Shelby!

Serial "Peaky Blinders" cieszy się ogromną popularnością i sympatią widzów. Dlatego też nie dziwi fakt, że fani już nie mogą się doczekać filmu o rodzinie Shelby. W związku z zainteresowaniem produkcją, nowe informacje na ten temat zdradził twórca serialu, Steven Knight. Co wiadomo o filmie i kiedy można się spodziewać premiery?

Multimedia

"Peaky Blinders"- co wiadomo o filmie?

Fani popularnego serialu "Peaky Blinders" wciąż mogą go oglądać na Netflixie, gdzie dostępne są wszystkie sezony. Twórcy poszli jednak o krok dalej i postanowili nakręcić film o rodzinie Shelby. Na jakim etapie są prace nad filmem? Jak donosi portal Deadline prace nad scenariuszem dobiegają końca a zdjęcia do filmu planowane są na połowę 2023 roku. Co dokładnie zdradził reżyser, Steven Knight?

Mam nadzieję, że zaczniemy kręcić w ciągu 18 miesięcy. A potem oczywiście złożymy to wszystko w całość. Nie wiem. To zależy od dystrybutorów i innych rzeczy, kiedy to wyjdzie.

Reżyser zdradził również, że ekipa powróci do miejsc w których kręcone były poprzednie sezony serialu. Powiedział:

Piszę [scenariusz] właśnie teraz. To znaczy, prawie skończyłem go pisać i zamierzamy kręcić. Zakładam studia filmowe i telewizyjne w Digbeth w Birmingham. Będziemy to kręcić w studiach w Digbeth i na lokacji w Digbeth w Birmingham. Digbeth i Small Heath [to] miejsca, gdzie "Peaky Blinders" faktycznie wędrowali. Więc to tak jakby Peaky wrócili do domu.

Twórca "Peaky Blinders" zdradził również, że w filmie pojawią się aktorzy dobrze znani z serialu, jak m.in. Cillian Murphy, Paul Anderson i Tom Hardy. Dodał jednocześnie, że planuje kilka obsadowych niespodzianek, tak aby zaskoczyć widza.

Mamy zwiastun i opis ostatniego odcinka! Jak zakończy się historia Tommy'ego Shelby'ego?Zobacz więcej

"Peaky Blinders"

"Peaky Blinders" to brytyjski serial gangsterki, którego akcja rozgrywa się w latach 20. XX wieku. Główny bohater Tommy Shelby dowodzi gangiem działającym w Birmingham w 1919 roku. Szef grupy przestępczej zapłaci każdą cenę, aby wspiąć się po szczeblach kariery na sam szczyt. Dlatego, gdy przypadkowo w ręce jego rodziny trafia cały arsenał broni skradzionej z pewnej fabryki, Tommy postanawia wykorzystać okazję, aby umocnić swoją pozycję, jako szefa gangu.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×