"Pech to nie grzech". Barbara Kurdej-Szatan, Maria Dębska i Mikołaj Roznerski promują nową komedię romantyczną [WIDEO+ZDJĘCIA]

W Warszawie odbyła się oficjalna premiera filmu "Pech to nie grzech". W produkcji występują m.in. Maria Dębska, Mikołaj Roznerski, Krzysztof Czeczot i Barbara Kurdej-Szatan. Jak prezentowały się gwiazdy na premierze?

Multimedia

Maria Dębska, Mikołaj Roznerski, Krzysztof Czeczot, Barbara Kurdej-Szatan, Jakub Kamieński, Tomasz Karolak, Anna Dereszowska to tylko niektóre gwiazdy występujące w nowej komedii romantycznej, "Pech to nie grzech". Film wchodzi do kin 25 grudnia, ale w Warszawie odbyła się już uroczysta premiera.

Barbara Kurdej-Szatan na ślubnym kobiercu, czyli nadchodzi nowa komedia romantyczna! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Reżyserem "Pech to nie grzech" jest Ryszard Zatorski, twórca komediowych hitów: "Porady na zdrady", "Dzień dobry, kocham cię!", "Tylko mnie kochaj", "Dlaczego nie!" i "Nigdy w życiu!", które łącznie zgromadziły w kinach 6 milionów widzów, przedstawia pełną gwiazd, humoru i wzruszeń opowieść o przyjaźni, miłości i wszystkim tym, co pomiędzy.

Na uroczystej premierze królowały aktorki, grające główne role - Maria Dęsbska i Barbara Kurdej-Szatan. Pomiędzy nimi jest Mikołaj Roznerski. Kto jeszcze się pojawił? Zobacz wideo i zdjęcia!

Grzegorz Hyży w piosence promującej nową komedię romantyczną! Będzie hit? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Pech to nie grzech" - o czym jest film?

Odnosząca sukcesy bizneswoman – Natalia (Maria Dębska) nie ma szczęścia w miłości i z powodu pecha nie lubi poddawać się romantycznym uniesieniom. Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia staje się świadkiem zawarcia niezwykłego zakładu. Jej najlepszy przyjaciel i partner w interesach – Piotr (Mikołaj Roznerski) oraz jego piękna narzeczona – Weronika (Barbara Kurdej-Szatan) zakładają się o to, że Natalia przez trzy miesiące z nikim się nie zwiąże i w nikim się nie zakocha. Chcąc odegrać się na znajomych, bohaterka daje się wciągać w romantyczną intrygę. W konsekwencji ląduje w ramionach amanta z branży komputerowej – Adama (Krzysztof Czeczot). Ich romans, choć początkowo udawany, nieoczekiwanie przeradza się w coś więcej. Tymczasem odliczający dni do własnego ślubu Piotr zaczyna rozumieć, że być może z Natalią wiązało go coś więcej niż przyjaźń i wspólny biznes…

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Jagus (gość)

  JestKarolak jest zabawa.

  20.12.2018 18:08
 • Malicka (gość)

  Roznerski ,Roznerski,Roznerski...

  20.12.2018 09:40
 • Ja (gość)

  Ja tam nie wiem.W zasadzie to mi się podoba i chyba pójdziemy do kina.Lubie tych aktorów.

  20.12.2018 09:39
 • Vic (gość)

  Lubię Kurdej Szatan.Ma dobra energię,jest pozytywna i zwariowana.

  18.12.2018 21:22
 • Ja (gość)

  Ciekawa obsada.Anegdota też spoko.Bede chciała obejrzeć ten film.

  18.12.2018 15:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×