Pechowy odcinek dla Kuby i Leal!

Z programem pożegnał się Kuba, który nie uwiódł dziewczyn zgromadzonych przed ekranem telewizora i zbyt pewna siebie Leal.

Multimedia

W środowym odcinku programu mogliśmy zobaczyć dwa tańce grupowe i 4 duety. Uczestników czekał spory stres, bo tylko jedna para uniknęła solówek.

Ale dla uczestników programu taniec to przecież przede wszystkim zabawa! Radość i niesamowitą energię widać było podczas pierwszego występu, kiedy zaprezentowali nam się pozostali w programie faceci: Kuba, Aleks, Tomek oraz Kuba. Grupa Piroga wypadła fantastycznie! Augustin Egurrola stwierdził, że to zasługa fenomenalnej choreografii, gdzie z każdego tancerza wyciągnięte zostało to, co jest najlepsze, każdy zaprezentował swoją indywidualność, a razem stworzyli niezłą pakę. Chłopcy wypadli tak dobrze, że nawet Ania Mucha wyznała ze śmiechem: “Mnie tam dziewczyn zupełnie nie brakuje. Jestem podniecona tym, co widzę!"

Przyszła pora na prezentacje par. Na pierwszy ogień poszli Paulina i Aleks, którzy tańczyli choreografię w stylu afro jazz. Augustin Egurrola wyjaśnił wszystkim, że w tym rodzaju tańca trzeba oddać ducha zwierząt, który siedzi w ludziach. Parze udało się przedstawić fabułę, jednak przewodniczący jury stwierdził, że Aleks był “trochę za sztywny". Podobnego zdania był Michał Piróg, który powiedział: “Nie mamy takich kończyn jak Afrykańczycy, fizycznie Aleks wysiadł, ale jak na afro w wykonaniu białych ludzi było w porządku."

Następnie na scenę wkroczyli Leal i Tomek, którzy przygotowali ogromnie trudną, według Egurroli choreografię. Juror wychwycił jednak poważny błąd tancerzy. Jeszcze bardziej ostro ocenił duet Michał Piróg, który bezkompromisowo stwierdził: “Schrzaniliście najlepszą choreografię w tym odcinku, to była masakra! Wszystkiemu winna jest Leal, byłaś jak rozgotowane kluchy! Tym samym wyłożyłaś swojego partnera, który nie mógł wyjść z tego. Był to najgorszy występ!" Duet starała się bronić Anna Mucha, jednak z marnym efektem.

Kolejną parą, która zaprezentowała się tego wieczoru byli Kuba i Ilona, którzy tańczyli jive. Ich występ wywołał owację wśród publiczności. Podobnego zdania byli jurorzy, którzy chwalili zwłaszcza Ilonę, za łatwe wejście w rolę. Podobnie jak poprzednicy, duet zaliczył wpadkę. Na szczęście jednak błyskawicznie podnieśli się i odzyskali równowagę, dzięki czemu zyskali sporo w oczach jury.

Jeszcze lepiej poszło tym razem Ani i Kubie. Duet został uznany przez Anie Muchę za najlepszy w tym odcinku! Powód? Para ani razu nie potknęła się na scenie, w przeciwieństwie do konkurentów, a poza tym, przekazali wszystkim niesamowitą energię! Oglądając ich występ Augustin Egurrola musiał wyznać: “To najlepsza para tej edycji!"

Po występach par przyszedł czas na taneczną odpowiedź dziewczyn na pokaz chłopaków. Każdy musiał przyznać, że w starciu z takim seksownym kwartetem żaden facet nie miał najmniejszych szans!

Po raz ostatni w tej edycji jurorzy wybrali tancerzy, którzy zaprezentowali się w dogrywce. W solówkach tańczyli: Paulina i Aleks, Leal i Tomek oraz Kuba i Ilona. Występy były pełne niespodzianek; Paulina zadedykowała swój taniec prezydentowi Zduńskiej Woli, który przybył do studia specjalnie po to, by kibicować dziewczynie, Kuba tańczył z zakrytymi oczami, a Leal kusząco obiecała, że jeśli przejdzie dalej, pokaże o wiele więcej…

Następną szansę od telewidzów dostali jednak Tomek i Aleks oraz Paulina i Ilona. Z programem pożegnał się natomiast Kuba, który nie uwiódł dziewczyn zgromadzonych przed ekranem telewizora, i zbyt pewna siebie Leal. Oboje mimo porażki zachowali jednak klasę i obiecali, że nie dadzą o sobie zapomnieć!

Czytaj także: Żarty się skończyły! Kto odpadł tym razem!? You Can Dance: Odpadli Kasia Mieczkowska i Bartek Woszczyński! Ewa i Adam pierwszymi przegranymi tej edycji!

Komentarze

Skomentuj
  • Ada (gość)

    Szkoda Kuby, on naprawdę zarąbiście tańczył.

    14.05.2010 21:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×