"Pełnej chata". Lori Loughlin trafiła do więzienia! Gwiazda spędzi 2 tygodnie w izolatce

Gwiazda serialu "Pełnej chata", Lori Loughlin trafiła do więzienia. Aktorka przyznała się do winy, a najbliższe tygodnie spędzi w izolatce. Jakie przestępstwo popełniła? Szczegóły w tekście poniżej.

Multimedia

Lori Loughlin w więzieniu

Lori Loughlin przeżywa trudne pierwsze chwile w więzieniu w Dublinie. Gwiazda "Pełnej chaty" odbywa tam karę 2 miesięcy pozbawienia wolności. -*To niby tak niewiele czasu, ale boi się, że wydarzy się tam coś złego albo że jej pobyt tam zostanie przedłużony" - zdradziło źródło z otoczenia celebrytki.

Andrew Keegan w latach 90. miał u stóp cały świat. Jak wygląda i co robi obecnie?Zobacz więcej

Aktorka spędzi pierwsze 2 tygodnie w izolatce z powodów bezpieczeństwa. Władze nie chcą, by w placówce rozprzestrzenił się koronawirus, kwarantannują więc nowo przybyłych. Przypominamy, że Lori Loughlin przyznała się do winy w sprawie afery łapówkarskiej. Wraz z mężem wpłaciła pół miliona dolarów łapówki za przyjęcie ich córek na kalifornijski uniwersytet. Media rozpisywały się o sprawie w marcu 2019 roku.

Lori Loughlin w serialu "Pełna chata" wcielała się w Becky. Aktorka pojawiła się też w netfliksowej kontynuacji serialu, jednak po wybuchu skandalu została odsunięta od projektu, a serialowa Becky wyjechała do matki, która mieszka w Nebrasce.

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×