"Pełniejsza chata" od 6 kwietnia w Comedy Central! Sequel "Pełnej chaty" w polskiej telewizji!

Wiosna na antenie Comedy Central Polska jak zawsze upłynie pod znakiem najlepszego humoru. Już 6 kwietnia premiera sequela jednego z najpopularniejszych amerykańskich seriali lat 80. i 90. XX wieku. "Pełniejsza chata" wkrótce w TV!

Multimedia

"Pełniejsza chata" od 6.04.2020, od poniedziałku do piątku o godz. 21:00 w Comedy Central! - sprawdź program tv

Kwiecień z pewnością należeć będzie do wspomnień dawnych lat. "Pełniejsza chata" jest kontynuacją kultowego serialu "Pełna chata". Produkcja sprzed ponad dwóch dekad, zdobyła ogromna popularność na całym świecie, nie tylko dzięki doskonałemu humorowi, lecz również bohaterom, wraz z którymi dorastali widzowie. W ciągu 8 lat, serial doczekał się ośmiu sezonów oraz nagrody Kids Choice Awards.

Z "Pełnej chaty" do "Pełniejszej...", czyli jak wyglądają bohaterowie po latachZobacz więcej

W "Pełniejszej chacie" obsada "Pełnej chaty”"wraca w prawie niezmienionym składzie. Fabuła nowej odsłony serialu koncentruje się wokół najstarszej z sióstr Tanner, DJ. Po śmierci męża wraz z trójką synów wprowadza się do domu z dzieciństwa. Wspólnie z nią zamieszkują również młodsza siostra Stephanie oraz najlepsza przyjaciółka, Kimmy Gibbler z nastoletnią córką. Bohaterki wspierają się wzajemnie w codziennym życiu, a chata staje się pełniejsza niż kiedykolwiek.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×