penelope cruz

"Kochając Pabla, nienawidząc Escobara”. Film na podstawie bestsellerowej książki wkrótce w kinach! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dokładnie rok temu na rynku polskim ukazała się książka „Kochając Pabla, nienawidząc Escobara” Virginii Vallejo – kochanki Escobara, największego barona narkotykowego na świecie. A już 15 czerwca do kin trafi film o tym samym tytule, będący ekranizacją autobiografii. W główne role wcielili się Penelope Cruz i Javier Bardem.

13.06.2018Kochając Pabla nienawidząc Escobara

"Kochając Pabla, nienawidząc Escobara". Penélope Cruz i Javier Bardem w filmie o romansie barona narkotykowego! Kiedy w kinach? [ZDJĘCIA]

"Kochając Pabla, nienawidząc Escobara" to sensacyjna ekranizacja bestsellerowego pamiętnika autorstwa kochanki Pabla Escobara, czyli człowieka uznawanego za najpotężniejszego i najokrutniejszego barona narkotykowego wszech czasów. W rolach głównych zdobywcy Oscarów – Penélope Cruz i Javier Bardem.

16.05.2018Kochając Pabla nienawidząc Escobara

"Wszyscy wiedzą". Film z Penélope Cruz i Javierem Bardemem otworzy Festiwal w Cannes! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Otwarcie tegorocznego MFF w Cannes uświetni premierowy pokaz psychologicznego thrillera Asghara Farhadiego, zdobywcy dwóch Oscarów® („Klient”, „Rozstanie”) z Penélope Cruz (Oscar za „Vicky Cristina Barcelona”) i Javierem Bardemem (Oscar za „To nie jest kraj dla starych ludzi”) w rolach głównych. Na ekranie również: Ricardo Darín („Dzikie historie”, „Truman”, „Sekret jej oczu”).

06.04.2018Cannes 2018

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×