"Pensjonat nad rozlewiskiem". Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk obchodzili bawełniane gody. Są szczęśliwi w dużej patchworkowej rodzinie

Aktorska para - Sylwia Kuszczak-Krawczyk i Mikołaj Krawczyk - ma za sobą nieudane związki i czworo dzieci z poprzednich związków. Dwa lata temu urodziła się ich córeczka. Żyją szczęśliwie.

Multimedia

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk - patchworkowa rodzina

Znają się od 21 lat. Spotkali się na planie serialu "Sprawa na dziś", produkowanego w latach 2003–2005. Wtedy nie zostali parą. Sylwia Juszczak tak o tym pisze na Instagramie:

Czasem żałujemy że straciliśmy tyle czasu bez siebie ale to wszystko po drodze do naszego szczęścia było po coś 😃 według nas po to żeby dziś docenić się w pełni i cieszyć się każdym dniem razem i życiem w miłości i szacunku.

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk na zdjęciu sprzed 20 lat. Już wtedy się znali!Zobacz więcej

Ponowne spotkanie nastąpiło kilka lat temu w show "Celebrity Salon" i na planie serialu "Pensjonat nad rozlewiskiem". Wówczas szybko zaiskrzyło między nimi i w 2017 roku pobrali się w sekrecie w urzędzie stanu cywilnego. Dwa lata później, 14 września 2019 roku przysięgli sobie dozgonną miłość w warszawskim kościele.

Sylwia Juszczak dwukrotnie się rozwodziła i ma dwóch synów ze związku z Tomaszem Pągowskim, Vincenta i Nataniela. Podobnie Mikołaj Krawczyk - również ma dwóch synów, bliźnięta Roberta i Michała, z trwającego siedem lat związku partnerskiego z Anetą Zając. Razem grali w serialu "Pierwsza miłość". Zanim poznał Sylwię Juszczak, Krawczyk był także związany z Agnieszką Włodarczyk.

Mikołaj Krawczyk po raz pierwszy pokazał twarze synów. Ich mamą jest Aneta Zając!Zobacz więcej

Ich córeczka Konstancja, która przyszła na świat 7 marca 2019 roku, brała udział w ślubie kościelnym rodziców i jest na pięknych zdjęciach, jakie Mikołaj Krawczyk opublikował na swoim Instagramie. Dziewczynka została ochrzczona tego samego dnia:

Para żyje szczęśliwie:

Fani aktorów cieszy ich miłość:

Dobranoc 🥂🍾wszystkiego najlepszego na kolejne lata ❤️...jak miło się na Was patrzy...pozdrawiam serdecznie.

Ślicznie razem wyglądacie 🔥Dobrej nocki ☺️

Oj ładną masz tą żonkę! ❤️🔥 wszystkiego dobrego! Duzo miłości na dalsze lata ! Niech ten ogień płonie każdego dnia ! ❤️❤️❤️

szczęśliwa para miłość unosi się w powietrzu radości spokoju przez cały czas 👏❤️😍😘🥰😍💐😚☺️🥂🍾🍰☕🍹🍸🍷🍻🍮

Idealna para ❤ idealnie do siebie pasujecie, uzupełniacie się. 😊

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×