perfekcyjna pani domu

"Projekt Lady". Małgorzata Rozenek-Majdan wynajmuje wielką willę, w której wcześniej mieszkał Wojciech Amaro. Internauci krytykują dom!

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najbardziej znanych polskich celebrytek. Praca w telewizji TVN zapewniła jej ogromną popularność i rozpoznawalność. Plotkarskie media od kilku dni żyją przeprowadzką Majdanów, którzy na czas budowy ich nowego domu, wynajmują wielką willę! Nie wszystkim się to podoba, a część Internautów wprost drwi i krytykuje nowy dom Małgorzaty Rozenek-Majdan!

06.07.2022Projekt Lady

Tak wyglądała droga Małgorzaty Rozenek na sam szczyt! Od "Perfekcyjnej pani domu" do idolki z "Azja Express". Kiedy tak naprawdę zyskała sławę?

Obecnie Małgorzata Rozenek jest jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu, a przy tym jedną z najbardziej rozchwytywanych celebrytek. Od lat nie może narzekać na brak zajęcia w branży, a stacje telewizyjne wprost biją się o to, aby pojawiała się właśnie w ich programach. Przypominamy, jak wyglądały początki jej medialnej kariery. Kiedy tak naprawdę stała się sławna?

05.07.2022Perfekcyjna pani domu

"Rozenek cudnie chudnie". Małgorzata Rozenek-Majdan po raz kolejny wywołała lawinę komentarzy. Wszystko za sprawą wyjątkowej stylizacji! Wyszłybyście w takich butach z domu?

Zainteresowanie wokół osoby Małgorzaty Rozenek-Majdan nie słabnie. Z jednej strony, w TVN Style wciąż można oglądać jej zmagania z zrzucaniem zbędnych kilogramów po ciąży w programie "Rozenek cudnie chudnie", z drugiej jej codzienne działania za pośrednictwem jej profilu na Instagramie śledzi niemal 1,5 miliona osób. Nic dziwnego, że niemal każda jej decyzja modowa jest szeroko komentowana. Jaką stylizację wybrała tym razem?

12.03.2021Rozenek cudnie chudnie

"Perfekcyjna pani domu". Małgorzata Rozenek: Jestem dumna z tego programu i się od niego absolutnie nie odcinam [WIDEO]

Jesienią na antenie TVN Style zadebiutuje nowy program Małgorzaty Rozenek. Prezenterka będzie doradzać kobietom, jak żyć w dobrym stylu na co dzień. Gwiazda twierdzi, że format będzie ewolucją „Perfekcyjnej pani domu” – programu, który uwielbia i od którego nie zamierza się odcinać. Cieszy się też, że wraca do bliskiej sobie tematyki.

17.08.2016Perfekcyjna pani domu

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×