''Perłowy mikrofon'' dla Krzysztofa Respondka!

Program ''Jak oni śpiewają'' przeszedł do historii. W finale usłyszeliśmy wszystkich uczestników ostatniej, mistrzowskiej edycji. Pierwszy z trójki finalistów odpadł Artur Chamski. ''Perłowy Mikrofon'' i podróż marzeń wygrał Respondek.

Multimedia

Na początek usłyszeliśmy wykonawców, którzy nie dotrwali do finału mistrzowskiej edycji ''Jak oni śpiewają''. Zaśpiewała Lisza, Joanna Jabłczyńska, Karolina Nowakowska, Patrycja Kazadi i Laura Samojłowicz.

W pierwszej konkursowej części programu trójka finalistów wykonała utwory latynoamerykańskie. Pierwszy wystąpił Artur Chamski, potem zobaczyliśmy Agnieszkę Włodarczyk i Krzysztofa Respondka. Jury słodziło każdemu z uczestników. Wszyscy otrzymali po 6.0 pkt. Po pierwszej serii najwięcej smsów zgromadził Chamski.

W kolejnej odsłonie usłyszeliśmy piosenki Michaela Jacksona. Chamski zaśpiewał w towarzystwie Kazadi, Nowakowskiej i Szwed. Występ ten nie był jednak oceniany przez jury. Potem na scenie zobaczyliśmy Respondka w utworze ''Beat it''. ''Było niestety troszkę pod dźwiękiem'' komentowała Edyta Górniak. Z tą oceną zgodziła się Ela Zapendowska. Średnia punktów - 5.3. Piosenkę ''The way you make me feel'' zaśpiewała Agnieszka Włodarczyk. ''Dzisiaj podobasz mi się wyjątkowo'' podsumowała Zapendowska - 6.0. Maksymalną ilość punktów otrzymał również Artur Chamski za utwór ''Black or white''. Z ocenami jury nie zgodzili się telewidzowie, którzy słali smsy na swoich ulubieńców. Napięcie i do finału finału weszli ''cienki'' Respondek i Włodarczyk. Nie będzie podróży marzeń rodziców Artura Chyba liczył na coś więcej. Kto nie wysłał smsa?

Po pierwszych ''wielkich'' emocjach tego wieczoru - chwila przerwy. Tym razem męska reprezentacja uczestników mistrzowskiej edycji zaśpiewała polskie hity (Moskwa, Kudelski, Joachowski). Ruszyły ostatnie punktowane śpiewy. ''Zabiorę Cię właśnie tam'' wykonał w drugiej części finału Krzysztof Respondek. Czyżby, już przymierzał się do głównej nagrody programu - podróży marzeń? Punktacja - 6.0. Z rywalizacji nie zrezygnowała jednak Agnieszka Włodarczyk. ''Daj mi tę noc'' ''domagała''się aktorka. Zdaniem jury nieźle jej to wyszło - 6.0. To były ostatnie przyznane punkty w historii JOŚ. Tuż przed ogłoszeniem wyników usłyszeliśmy jeszcze piosenki ''O, Hela'' w wykonaniu Respondka i ''Odkryjemy miłość nieznaną'', którą zaśpiewała Włodarczyk. I wreszcie ogłoszenie zwycięzcy. Ostatnie wysyłane smsy, ostatnie nerwy.

Przerwa reklamowa. Koniec przerwy. Występ Edyty Górniak. Liczenie smsów. Mistrz budowania napięcia - Krzysztof Ibisz - w swoim żywiole. Długie chwile oczekiwania. Emocje sięgają zenitu. I jest! Koniec! Koniec ''Jak oni śpiewają''!. Już nie będą śpiewać! Znowu wolna sobota! A, ''Perłowy Mikrofon'' i bilet na podróż marzeń powędrował w ręce Krzysztofa Respondka. Bez komentarza.

Wielki finał zakończył wspólny występ zwycięzcy i wszystkich uczestników ''Pojedynku Mistrzów''. Gwiazdy zaśpiewały ''Show must go on''. Program ''Jak oni śpiewają'' gościł na antenie Polsatu przez ponad 2 i pół roku.

W tym czasie zobaczyliśmy 6. edycji show. Wystąpiło w nich 66 gwiazd polskich seriali. Prowadzącymi program byli Katarzyna Cichopek, Joanna Liszowska i wiecznie młody - Krzysztof Ibisz. Od samego początku w jury zasiadali Edyta Górniak, Ela Zapendowska i Rudi Schubert. Tym razem to już definitywny(?) koniec. Uff.

Czytaj także:

Podrywa Respondka!?[a] [a]//www.telemagazyn.pl/plotki/88,id.html;6 edycja programu ''Jak Oni Śpiewają! Zrezygnował z kariery dla dziecka!?

Komentarze

Skomentuj
  • x (gość)

    Chamski powinie wygrać on jest super to jest wszystko ustawione!Chamski jest sliczny

    23.11.2009 15:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×