peryfer

Przeczytaj także:

"Władca Pierścieni: Pierścienie władzy". Muzyka w serialu będzie naprawdę wyjątkowa. Jej twórcami będą słynni kompozytorzy

"Władca Pierścieni: Pierścienie władzy" już niedługo zostanie opublikowany przez Amazon Prime. Chociaż do tej pory poznaliśmy już wiele informacji na temat tej produkcji, to właśnie pojawiły się kolejne szczegóły. Wiadomo, kto będzie odpowiedzialny za muzykę, która dopełni serial. Do projektu zaangażowano wyjątkowych artystów.

22.07.2022Władca Pierścieni

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" już niebawem na Amazon Prime Video. Wnuk słynnego pisarza miał duży wpływ na kształt produkcji

Już niebawem na Amazon Prime Video będzie można obejrzeć serial "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy". Produkcja została zrealizowana z ogromnym rozmachem i według zapowiedzi twórców na tym nie koniec. Co więcej, okazuje się, że duży wpływ na kształt serialu miał wnuk słynnego pisarza R. R. Tolkiena, Simon Tolkien. Co wiadomo o produkcji i czego można się po niej spodziewać?

21.07.2022Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy

"Władca Pierścieni: Pierścienie władzy". Serial od Amazon Prime ma być czymś unikalnym. "Tworzymy tutaj kompletnie nową formę"

Amazon Prime Video pracuje nad kolejną premierą. Za kilka miesięcy do widzów trafi serial "Władca Pierścieni: Pierścienie władzy". Do tej pory nie poznaliśmy wielu szczegółów dotyczących tej produkcji. Niedawno reżyser Juan Antonio Bayona przyznał, że jego zdaniem serial będzie czymś wyjątkowym. Czym dokładnie mamy być zaskoczeni?

23.06.2022Władca Pierścieni

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×