"Pętla". Data premiery nowego filmu Patryka Vegi jest już znana. Antoni Królikowski udowodni, że "seks daje władzę" [+18]

Data premiery nowego filmu Patryka Vegi jest już znana. "Pętla" z Antonim Królikowskim w roli głównej wejdzie na ekrany kin we wrześniu. Produkcja zapowiadana jest hasłem "seks daje władzę".

Multimedia

"Pętla" - data premiery filmu Patryka Vegi

Patryk Vegi udostępnił plakat swojego najnowszego filmu. Dzięki temu wiadomo, że "Pętla" trafi do kin 4 września 2020 roku. Oprócz daty premiery, na plakacie widzimy grającego główną rolę Antoniego Królikowskiego, który siedzi na czerwonym tronie, dwie roznegliżowane panie oraz napis "seks daje władzę".

Patryk Vega nie wierzy w samobójstwo Dawida Kosteckiego?Zobacz więcej

"Pętla" opowiada o aferze podkarpackiej, gdzie w agencjach towarzyskich politycy, księża oraz celebryci mieli korzystać z usług nieletnich prostytutek. Agencje prowadzone były przez ukraińską mafię na Podkarpaciu we współpracy z wysoko postawionym oficerem Centralnego Biura Śledczego. Z aferą łączono również tajemniczą śmierć boksera Dawida Kosteckiego, który był jednym ze świadków w sprawie.

Główną rolę w filmie gra Antoni Królikowski. Wciela się on w policjanta Daniela, którego pozorny zbieg okoliczności łączy z dwójką braci bliźniaków z Ukrainy. Dzięki informacjom uzyskanym od Żeni i Alexa oraz ich kontaktom z lokalnym półświatkiem, młody stróż prawa szybko awansuje i zostaje oficerem Centralnego Biura Śledczego. Wkrótce pod płaszczykiem działań policyjnych przejmuje kontrolę nad znanym domem publicznym i zaczyna eliminować konkurencję sutenerów na Podkarpaciu.

Julia Wieniawa i Antoni Królikowski znowu razem? Co połączyło dawnych kochanków?Zobacz więcej

Na ekranie, poza Królikowskim, zobaczymy m.in. Katarzynę Warnke, Piotra Stramowskiego, Tomasza Dedka, Rafała Cieszyńskiego, Sylwię Nowak oraz "królową życia" Dagmarę Kaźmierską.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • sara (gość)

    Chcesz się umówić na SZYBKI SEKS BEZ ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ?

    Legendarny portal otworzył ponownie rejestracje. To najstarszy portal erotyczny do umawiania. Tysiące zweryfikowanych profili i lata doświadczenia na rynku czynią serwis numerem jeden!

    lexlale.com.pl

    10.08.2020 18:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×