"Pętla". Gabriel Fleszar na premierze filmu Patryka Vegi. Jego "Kroplą deszczu" śpiewały kiedyś miliony Polaków. Jak dziś wygląda?

Gabriel Fleszar pojawił się na premierze filmu "Pętla" Patryka Vegi! Dawno niewidziany wokalista i twórca popularnej piosenki "Kroplą deszczu" mocno się zmienił. Jak dziś wygląda? Zobaczcie, jak Gabriel Fleszar wypadł na ściance!

Multimedia

Gabriel Fleszar to wokalista, który ponad 20 lat temu zasłynął wykonaniem piosenki "Kroplą deszczu". Fleszar w latach 90. był idolem nastolatek, ale potem zniknął z show-biznesu. Wrócił w 2011 roku, kiedy zdecydował się spróbować swoich sił w 1. edycji "The Voice of Poland". Był członkiem drużyny Nergala.

Piosenkarza widzowie mogli zobaczyć też w programie "Śpiewajmy razem. All Together Now" w 2018 roku. Jak teraz wygląda i czym zajmuje się Gabriel Fleszar?

Michał Szpak wspiera społeczność LGBT na planie programu TVP!Zobacz więcej

Gabriel Fleszar pojawił się we wtorek, 1 września br. na premierze nowego filmu Patryka Vegi pt. "Pętla". Zapomniany wokalista wygląda dziś zupełnie inaczej. Zmężniał, zapuścił włosy i preferuje styl rockowy.

W galerii możecie zobaczyć, jak przez lata zmienił się Gabriel Fleszar.

Zobacz galerię

Edyta Górniak o Roksanie Węgiel

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×