"Pętla". Patryk Vega nakręcił film o pedofilii wśród polityków i celebrytów oraz o tajemniczej śmierci boksera Dawida Kosteckiego!

Kina już za moment będą otwarte, więc takiej okazji nie mógł przegapić Patryk Vega, który zaprezentował zwiastun swojego nowego filmu pt. "Pętla", do którego zdjęcia powstawały podczas społecznej kwarantanny, gdy plany filmowe były zamknięte, a filmowcy - oburzeni zachowaniem Vegi - pozostawali w domach. Zobaczcie, czego się spodziewać!

Multimedia

"Pętla", którą początkowo zapowiadano jako "Seryjnego samobójcę", opowiada o aferze podkarpackiej, gdzie w agencjach towarzyskich politycy, księża oraz celebryci mieli korzystać z usług nieletnich prostytutek. Wszystko było nagrywane, a "bohaterzy" nagrań następnie byli szantażowani.

W aferę podkarpacką zamieszany był bokser, Dawid Kostecki, którego postać również pojawia się w filmie. Popularny "Cygan" oficjalnie popełnił samobójstwo w celi, jednak patrząc na zwiastun, Patryk Vega ma zupełnie inne spojrzenie na sprawę.

Krystyna Janda ostro o postawie Patryka Vegi: "To podobne do tych, którzy chcą zorganizować wybory"Zobacz więcej

W rolach głównych w "Pętli" zobaczymy Antoniego Królikowskiego, Katarzynę Warnke oraz PIotra Stramowskiego, który zagrał Dawida Kosteckiego. Ponadto w obsadzie znaleźli się również m.in. Tomasz Dedek oraz "królowa życia" Dagmara Kaźmierska.

Dokładna data premiery "Pętli" w kinach jeszcze nie jest znana.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • fol (gość)

  Zobacz Już dziś film Bad Boys for Life 2020 !

  Oraz inne hity kinowe! Ponad 9000tyś filmów i seriali!

  filmvod.pl

  Zapraszam

  04.06.2020 20:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×