"Pętla". Patryk Vega nie wierzy w samobójstwo Dawida Kosteckiego? Autor "Pitbulla" zamierza pokazać prawdę o "aferze podkarpackiej"?

Patryk Vega próbuje wszystkiego, aby odbudować zaufanie publiczności i wypromować swój nowy film pt. "Pętla", który ma opowiadać o tak zwanej aferze podkarpackiej. W tym celu Vega nagrał mini serial dokumentalny, którego kolejne odcinki publikuje w sieci!

Multimedia

Patryk Vega, który dawniej znany był jako bardzo dobry dokumentalista, na przestrzeni lat przeszedł przemianę z perspektywicznego reżysera fabuł, po twórcę nieśmiesznych komedii, aż w końcu ewoluował w autora, który swoje produkcje zaczął traktować jak filmowe tabloidy.

Patryk Vega przygotował kobiecą wersję zwiastuna swojego nowego filmu. W komentarzach krytyka!Zobacz więcej

Wszystko wskazuje na to, że jego najnowszy film pt. "Pętla" również będzie opierać się na podobnym schemacie, chociaż Vega stosując taką formą promocji, stara się sugerować, że tym razem chodzi mu o coś więcej niż krzykliwe nagłówki i ekranizacja memów. Czy tak będzie rzeczywiście?

W 3. odcinku dokumentacji "afery podkarpackiej" Patryk Vega skupia się na pięściarzu Dawidzie Kosteckim, który - oficjalnie - odebrał sobie życie 2 sierpnia 2019 roku w celi Aresztu Śledczego Warszawa-Białołęka. Vega rozmawiał z żoną oraz siostrą byłego mistrza federacji IBC oraz z oficerem CBŚ, który zajmował się aferą. Jakie wnioski płyną z filmu? Dość jednoznaczne, bo nawet Vega pytając swoich rozmówców, sugeruje, że Kostecki sam sobie życia nie odebrał.

Jak widać na fragmentach filmu "Pętla", dokładnie tak samo zostanie to przedstawione w filmie Vegi, gdzie w postać Dawida Kosteckiego wciela się Piotr Stramowski.

"PĘTLA" DO KIN TRAFI 4 WRZEŚNIA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×