"Pętla". Scenarzysta filmu Patryka Vegi zatrzymany przez CBŚ! Grozi mu wieloletnie więzienie

Jeden z twórców filmu "Pętla", Grzegorz B., został zatrzymany przez policję. Ciążą na nim poważne zarzuty. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Pętla" to głośny film Patryka Vegi, który opowiada o kulisach o kulisach tzw. afery podkarpackiej. Jednym ze scenarzystów filmu był Grzegorz B., który właśnie został zatrzymany przez Centralne Biuro Śledcze.

Magda Gessler ma gest. Jej słynne pączki za złotówkę! Dla kogo?Zobacz więcej

Mężczyzna został zatrzymany w związku ze śledztwem dotyczącym grupy "Psycho Fans", która zrzesza pseudokibiców Ruchu Chorzów. Członkowie grupy są oskarżani o powoływanie się na wpływy w instytucjach państwowych i handel narkotykami. W sumie w wielkim śledztwie przeciwko grupie oskarżonych zostało już 108 osób.

Grzegorz B. współpracował z Patrykiem Vegą przy filmie "Pętla" opowiadającym o kulisach tzw. afery podkarpackiej, w którą zamieszana była ukraińska mafia oraz przedstawiciele świata biznesu, polityki i służb. Zagrał także niewielką rolę w filmie "Bad Boy", który opowiada o... środowisku pseudokibiców.

Patryk Vega często twierdzi, że wszystkie jego filmy są oparte na faktach, a w trakcie tworzenia scenariuszy twórcy opierają się na doświadczeniach osób z wewnątrz. Teraz mamy dobitny dowód na to, że nie rzucał słów na wiatr.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ściema (gość)

    Ściema

    12.02.2021 21:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×