Petycja z prośbą o zmianę godziny emisji "Zbuntowanego anioła"

Kultowy serial "Zbuntowany anioł" wraca na antenę! 1. odcinek już 22 października o 13:30 w TV Puls!

Multimedia

"ZBUNTOWANY ANIOŁ" WRACA NA ANTENĘ JUŻ 22 PAŹDZIERNIKA! [GALERIA]

Już 22 października TV Puls rozpocznie emisję "Zbuntowanego anioła". Serial pokazywany będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 13:30. Powtórki telenoweli zaplanowano na godzinę 12:30.

Decyzja TV Puls o przywróceniu "Zbuntowanego anioła" na antenę ucieszyła fanów serialu. Jednak gdy okazało się, w jakich godzina będzie emitowany, pojawiły się krytyczne komentarze, w których wielokrotnie zaznaczano, że o 13:30 większość zainteresowanych jest w szkole lub pracy. Dlatego w internecie zbierane są podpisy pod petycją do władz TV Puls z prośbą o zmianę godziny emisji "Zbuntowanego anioła".

"ZBUNTOWANY ANIOŁ". NOWA GODZINA EMISJI W TV PULS 2!

"Zwracamy się z prośbą do Telewizja PULS 2 o zmianę godziny emisji telenoweli "Zbuntowany anioł" na godziny późno popołudniowe. Jeżeli telenowela będzie emitowana w godzinach 17-19 oglądalność będzie większa. Natalia Oreiro i Facundo Arana mają ogromne grono fanów w Polsce, ale większość pracuje bądź uczęszcza do szkół i o tak wczesnej porze nie będzie mogło ich oglądać" - czytamy w petycji. Chętni mogą podpisywać się pod nią tutaj ==== .

1. odcinek "Zbuntowanego anioła" już 22 października w TV Puls o godz. 13.30!

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Sylwia (gość)

    Dzień dobry mam wielką prośbę czy Zbuntowany anioł mógby iść o godzinie 20 do 21 a potem od 21 do 22 na puls 2 ? Dlatego że rano trzeba wstać do pracy i szkoły a takto może byłoby lepiej . Z góry dziękuje i jeszcze raz mówię że kocham ten serial <3

    30.12.2013 18:58
  • M@rcin (gość)

    "ZBUNTOWANY ANIOŁ" OD CZWARTKU O GODZINIE 21:30 NA ANTENIE PULS2 :)

    29.10.2013 20:59
  • ... (gość)

    Dajcie o 19 wtedy bedzie duza ogladalnosc bo o 18 niektorzy ogladaja cos innego a chcieliby tez obejrzec zbuntowanego aniola

    25.10.2013 15:26
  • Asgun (gość)

    Zbuntowany anioł to najlepszy serial na świecie ale wolał bym żeby zmienili godziny emisji no rozumiem o 13 30 ale powtórki a o 17-19 nowe odcinki a nie tak o 13 30 nowy odcinek a o 12 30 powtórka no co to ma być

    22.10.2013 00:23
  • ... (gość)

    w dalszym ciągu stacja nie myśli ani o osobach pracujących ani o młodzieży, chodzącej do szkoły. w godzinach od 6 tak do 15 ludzie są w szkole lub pracy, więc kto ma to oglądać ? najlepsze godziny to godziny popołudniowe, gdzie zbiera się najszersza widownia. chyba ekipa stacji nie jest przekonana co do tego, że właśnie taki stary, ale naprawdę kultowy serial jak Zvuntowany Anioł może naprawdę podnieść oglądalność w popołudniowych godzinach, stąd te godziny zaproponowane przez stację, które nie zadawalają większej ilości osób. PROŚBA ! NIECH SERIAL BĘDZIE NADWANY, PRZYNAJMNIEJ NA PRÓBĘ W GODZINACH POPOŁUNIOWYCH, myślę, że to Zbuntowany Anioł może bardziej podnieść ogladalność stacji w godzinach 16-17 niż 13posterunek. także jeszcze raz proszę, myślę w imieniu większości o przesunięcie emisji na popołudnie, gdy każdy na pewno z miłą chęcią powróci do tak popularnego serialu jakim był Zbuntowany Anioł. wcześniej ekipa Polsatu czy TV4 dbała o widzów, gdyż serial był nadawany w godzinach 18-19 i tym podnych a nie o 13 czy 7, bo wiadomo, że nikt by go nie oglądał !

    20.10.2013 13:36
  • *(^^,)* (gość)

    Ja bym była nawet za tym, żeby leciał o 19, bo o 16 każdy jeszcze wraca z pracy i gotuje obiad. a powtórki spokojnie mogły by być o tej 13

    10.10.2013 16:46
  • mmmm (gość)

    DOKŁADNIE NIECH ZMIENIĄ GODZINĘ EMISJI BO JEŻELI BD O 13:30 TO NA PEWNO TEGO NIE OBEJRZĘ ! A JEŻELI BYŁO BY O 16 LUB PÓŹNIEJ NA PEWNO BY BYŁAAA WIĘKSZAAAA OGLĄDALNOŚĆ !!

    07.10.2013 16:35
  • ... (gość)

    najlepiej o 16 ;D