"Pewnego razu… w Hollywood". Brad Pitt i Leonardo DiCaprio zapytani o to, jak wyglądała ich współpraca. Konkurują ze sobą?

Brad Pitt i Leonardo DiCaprio grają główne role w nowym filmie Quentina Tarantino, "Pewnego razu... w Hollywood". Podczas konferencji prasowej w Cannes aktorzy zostali zapytani o to, jak wyglądała ich współpraca. Konkurują ze sobą?

Multimedia

Brad Pitt i Leonardo DiCaprio zagrali główne postaci w najnowszym filmie Quentina Tarantino, "Pewnego razu... w Hollywood". Aktorzy opowiedzieli, jak wspominają wspólną pracę. - To była niezwykła łatwość i przyjemność pracować z Bradem - wyznał DiCaprio. - Brad jest nie tylko świetnym aktorem, lecz także profesjonalistą - dodał. - Mam nadzieję, że będziemy mogli to powtórzyć - powiedział natomiast Pitt.

Rafał Zawierucha w zwiastunie nowego filmu Quentina Tarantino!Zobacz więcej

Akcja "Pewnego razu… w Hollywood" rozgrywa się w 1969 roku. Film opowiada o losach aktora Ricka Daltona (Leonardo DiCaprio) i jego przyjaciela, kaskadera oraz asystenta w jednym - Cliffa Bootha (Brad Pitt). Mężczyźni próbują odnaleźć się w Hollywood, które zmieniło się od czasu ich młodości. Marzą, by zaprzyjaźnić się z mieszkającymi w sąsiedztwie Sharon Tate (Margot Robbie) i Romanem Polańskim (Rafał Zawierucha).

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×