Piątek trzynastego. Najwięksi serialowi pechowcy. Tym bohaterom naprawdę brakuje szczęścia. Zobacz naszą galerię!

Piątek trzynastego, czyli najbardziej pechowy dzień w roku. Są jednak tacy bohaterowie, którzy nie mają za dużo szczęścia nie zależnie od daty. Komu przydałaby się czterolistna koniczyna albo inny amulet? Zobacz naszą galerię z największymi serialowymi pechowcami!

Multimedia

Piątek trzynastego to data, na którą każdy z nas stara się uważać. Dzień uchodzący za najbardziej pechowy potrafi wystraszyć każdego z nas. Nawet jeżeli nie należysz do osób, które wierzą w przesądy i złe energie, to na pewno zastanowiłeś się, czy właśnie w ten piątek nie byłoby lepiej trochę na siebie uważać. Skoro jednak zaglądasz do naszego tekstu, to zapewne przetrwałeś ten czarny dzień. Uwierz, niektórzy bohaterowie seriali mają dużo większego pecha, który jak na złość przyczepił się do nich i nie chce ich opuścić. Nie jedna postać ze znanej produkcji musiała walczyć z trudnościami, a talizman na szczęście chyba nie wystarczyłby, żeby przerwać złą passę.

Koszmar widzów się spełni?Zobacz więcej

Najwięksi pechowcy w serialach

Myśląc o lekkich serialowych historiach pewnie trudno szybko znaleźć przykład pechowca. Każdy pewnie myśli, że takich bohaterów przecież nie ma, bo ekranowy świat zazwyczaj jest dużo piękniejszy niż nasza szara rzeczywistość. Tutaj jednak można się pomylić. Jedną z bohaterek, której od początku nic nie wychodzi, jest główna postać z serialu "Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie". Rozpad małżeństwa, śmierć córki to tylko kilka z powodów, które doprowadziły Annę do załamania. Za każdym razem, kiedy myśli, że wszystko się ułoży, jej kolejny krok sprawia, że cała układanka się sypie. Czy pogrążonej w rozpaczy i pozostawionej samej sobie kobiecie uda się odnaleźć jednak szczęście?

To nie jedyna bohaterka, która poza piątkiem trzynastego ma sporo pecha. Więcej przykładów znajdziecie w naszej galerii!

%%GALERIA

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×