Piątkowy hit TVN: "Wyspa" - nie przegap dziś wieczorem! [WIDEO]

Ewan McGregor i Scarlett Johansson w superprodukcji twórcy "Armageddonu" i "Pearl Harbor".

Multimedia

Połowa XXI wieku. Mieszkańcy odizolowanego od świata, utopijnego miasta żyją pod nieustannym nadzorem, wierząc, że są jedynymi ludźmi, którzy ocaleli z wielkiej katastrofy ekologicznej. Z nadzieją oczekują dnia, w którym trafią na nieskażoną zanieczyszczeniami Wyspę, oazę upragnionej wolności. Dostać się tam mogą jednak tylko wybrańcy, którzy wyciągną szczęśliwy los na loterii. Z czasem jeden z mieszkańców utopii, Lincoln Six-Echo (Ewan McGregor), nabiera podejrzeń, co do prawdziwego charakteru otaczającej go rzeczywistości. Kiedy odkrywa, że wszystko jest kłamstwem służącym władzom do ukrycia zbrodniczych praktyk, wraz z przyjaciółką Jordan Two-Deltą (Scarlett Johansson) decydują się na ucieczkę w nieznane. W pościg za nimi rusza elitarna jednostka? Futurystyczny thriller na podstawie opowiadania Caspiana Tredwell-Owena.

CZYTAJ TAKŻE: TOP30 ZAGRANICZNYCH FILMÓW, KTÓRE TRZBA OBEJRZEĆ [GALERIA] NAJLEPSZE AMERYKAŃSKIE SERIALE OSTATNICH LAT [ZDJĘCIA]

Reżyserem jest Michael Bay, twórca takich hitów, jak "Twierdza", "Armageddon" czy "Pearl Harbor". Główne role zagrali Ewan McGregor ("Trainspotting", "Gwiezdne wojny", "Moulin Rouge") i Scarlett Johansson ("Dziewczyna z perłą", "Między słowami", "Czarna Dalia"). Na uwagę zasługują widowiskowe efekty specjalne. Wyspa otrzymała nominację do Nagrody Saturna w kategorii "najlepszy film science-fiction".

"Wyspa" 20 lutego, godz. 21:55, TVN

PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU

FILM https//youtu.be/zz1UbSNEdu0

Komentarze

Skomentuj
  • szymon (gość)

    dziś będzie na tvnie o 20,55

    22.06.2016 17:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×