"Piękna i Bestia". Emma Watson nawet na planie walczyła o równość płci! Odmówiła twórcom filmu jednej rzeczy! Jakiej?

Emma Watson znana jest z walki o prawa kobiet. Jak się teraz okazuje, aktorka na planie najnowszego filmu Disneya "Piękna i Bestia", mocno podkreślała swoje stanowisko i nawet odmówiła twórcom produkcji zrobienia jednej rzeczy! Jakiej?

Multimedia

"Piękna i Bestia" to nowa adaptacja bajki Disneya z Emmą Watson w roli głównej. Brytyjska aktorka znana przede wszystkim jako Hermiona z filmów o Harrym Potterze, wcieli się w piękną Bellę, która trafia do zamku Bestii, aby uratować więzionego ojca.

Na kilka miesięcy przed premierą, na jaw wychodzą kulisy pracy aktorów na planie produkcji, w tym Emmy Watson znanej również ze swojego zaangażowania w walkę o równouprawnienie kobiet i mężczyzn na świecie. Jak się okazuje aktorka nawet podczas pracy nad "Piękną i Bestią" mocno podkreślała swoje stanowisko i odmówiła twórcom produkcji noszenia gorsetu, tłumacząc, że w poprzednich stuleciach stanowiły one naruszenie kobiecej wolności, ich uciemiężenie oraz bierną rolę w społeczeństwie.

CZYTAJ TAKŻE:

Piękne zdjęcia, bajkowa oprawa i Emma Watson. Zobacz zwiastun nowego hitu Disneya! [WIDEO]Zobacz więcej

„Piękna i Bestia” trafi do kin już 17 marca 2017 roku. Obok Emmy Watson wystąpią w nim również: Dana Stevensa, który wcieli się w postać Bestii, a także Luke’a Evansa, Ewana McGregora, Emmę Thompson oraz Iana McKellana. Za reżyserię filmu odpowiada Bill Condon.

Komentarze

Skomentuj
  • ~gość (gość)

    Nonsens. To feministki uczyniły gorsety "instrumentem uciemiężenia kobiet". Nie dociera chyba do nich, że w dawnych czasach po prostu panowała pewna moda, styl ubierania się. Tak samo niepraktyczne było noszenie przez mężczyzn peruk. Wszystko to robiono po to, by się bardziej podobać drugiej stronie, a nie po to by kogoś ciemiężyć (gorsety wyszczuplały, a peruki przykrywały łysinę). No ale ideologie muszą się czymś żywić.

    31.12.2016 19:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×