Piękna to za mało powiedziane. Alicja Ostolska skradła serca widzów „M jak miłość”. To jedna z najpiękniejszych aktorek młodego pokolenia

Jest młoda i utalentowana, a rola w „M jak miłość” przyniosła jej ogromną popularność i uznanie widzów. Konto Alicji Ostolskiej w mediach społecznościowych obserwuje już przeszło 65 tysięcy osób. Co wiemy o pięknej aktorce? W galerii publikujemy jej prywatne zdjęcia.

Multimedia

Alicja Ostolska zniewala urodą. To jedna z najpiękniejszych młodych aktorek

Alicja Ostolska ma dopiero 20 lat, ale wielu już wróży jej piękną karierę. Młodziutka aktorka na szklanym ekranie zadebiutowała w wieku 13 lat! Zaczynała od grania w reklamach. Na swoim koncie ma także występ na deskach Teatru Polskiego im. Arnolda Szyfmana w Warszawie.

W świadomości widzów zaistniała w 2019 roku, kiedy dołączyła do obsady serialu „M jak miłość”.

W kultowej produkcji telewizyjnej Dwójki, Ostolska wciela się siostrzenicę proboszcza (Maciej Damięcki). Serialowa Ala Wrońska po raz pierwszy pojawiła się na ekranie w 1496. odcinku. Od tego momentu zdążyła nieźle namieszać w życiu mieszkańców Grabiny i Lipnicy.

Alicja Ostolska dołącza do obsady! Siostra zmarłego Roberta namiesza w Grabinie?Zobacz więcej

Alicja Ostolska - kim jest młoda gwiazda „M jak miłość”?

Alicja Ostolska urodziła się 12 listopada 2001 roku. Młodziutka aktorka pochodzi z Rębkowa, małej miejscowości położonej w województwie mazowieckim, w powiecie garwolińskim. Uczęszczała do Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida w Garwolinie, a obecnie studiuje filologię angielską w Warszawie.

Ostolska nie wyklucza studiów aktorskich. -W tym roku było to bardzo ciężką decyzją, bo pokazanie swoich umiejętności przez kamerkę (bo oczywiście rekrutacja była online) nie było dobrym pomysłem. Chyba za bardzo obawiałam się, że nie zdam, że się nie dostanę, że nie pokażę swoich pełnych umiejętności przez kamerkę, bo jednak to pierwsze wrażenie, na żywo, w 4 oczy, robi swoje. Mam dopiero 19 lat, więc tak naprawdę nigdzie mi się nie spieszy, zobaczymy w przyszłym roku. - tłumaczyła w rozmowie z „Kurierem Garwolińskim”.

Alicja Ostolska szybko stała się ulubienicą widzów. Jej konto na Instagramie obserwuje już ponad 65 tysięcy osób. Dziś Alicja Ostolska jest nie tylko wschodzącą gwiazdą seriali, ale również rozchwytywaną influencerką!

Poza serialem Alicja Ostolska bardzo często pojawia się w programach rozrywkowych, teleturniejach, imprezach telewizyjnych oraz w polskich teledyskach. Zagrała w kilku reklamach, w tym jednej o zasięgu globalnym. W sieci jest znanym influencerem modowym: na swoich kontach społecznościowych tworzy inspiracje najnowszych trendów w świecie mody w postaci filmów tzw. lookbook - czytamy na stronie jej agencji

Zobaczcie w galerii, jaka prywatnie jest serialowa Ala!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • piotr adamczyk (gość)

  marcin morczek

  25.01.2023 11:33
 • Lolz (gość)

  To córka autora artykułu? Bo jedynie to tlumaczy te brednie

  24.01.2023 23:23
 • typowa (gość)

  laska jakich tysiące lol

  24.01.2023 23:04
 • Diws (gość)

  Już nie przedsdzajcie

  08.07.2021 12:40
 • Kasiek (gość)

  Moim zdaniem są piękniejsze

  07.07.2021 21:46
 • Konrad (gość)

  Przepiękna 😍

  05.07.2021 23:35
 • Gość (gość)

  Jak dla mnie to najlepsza aktorka w tym gniocie.

  04.07.2021 12:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×