"Piękne i odważna" FINAŁ. Ola Stręk wygrywa program! Będzie 2. edycji show TTV? [WIDEO+DUŻO ZDJĘĆ]

Finał programu "Piękne i odważne" za nami! 6 pięknych dziewczyn z całej Polski zdecydowało się podjąć wyzwanie i ruszyć na podbój wiejskiego gospodarstwa. Chciały złamać stereotypy, a w zamian udowodnić niezłomność swoich charakterów. Zobaczcie, co wydarzyło się w finale "Pięknych i odważnych"! Która dziewczyna wygrała?

Multimedia

"PIĘKNE I ODWAŻNE" - KTO WYGRAŁ?

Przyzwyczajone do miejskich wygód uczestniczki musiały zmierzyć się z własnymi słabościami, trudem wiejskich obowiązków i zapachami nieco innymi niż te znane im z luksusowych perfumerii. Niektóre zadania przychodziły im z łatwością, a inne zapamiętają do końca życia. W Rezydencji nie obyło się bez konfliktów i napięć, jednak wszystkie dziewczyny dotrwały do końca.

Barbara Pasek prowadzącą nowego reality show w TTV. O czym będzie? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Dziewczyny dzielnie walczyły o tytuł "Pięknej i Odważnej" oraz voucher na egzotyczne wakacje! W ostatnim odcinku programu bohaterkom nie brakuje dobrego humoru, bo zaczęły... śpiewać! Podczas przygotowań do finału widać, że dziewczyny coraz lepiej ze sobą współpracują. Koniec rywalizacji sprawił, że można było w końcu się uspokoić!

Dodajmy, że telewizja TTV już przygotowuje się do realizacji programu "Piękne i odważne 2". Format wróci na antenę w 2019 roku, a prowadzącą nadal będzie Barbara Pasek.

ZWYCIĘŻCZYNIĄ PROGRAMU "PIĘKNE I ODWAŻNE" ZOSTAŁA OLA STRĘK

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×