"Piękne istoty" od 14. lutego w kinach! Zobacz zwiastun filmu [WIDEO]

Ekranizacja bestsellerowej powieści przetłumaczonej na 28 języków i wydanej w 37 krajach świata już od 13 lutego w sieci Cinema City (od 14 lutego w kinach w całej Polsce).

Multimedia

"Hrabstwo Gatlin nie wyróżniało się niczym szczególnym. Byliśmy w samym środku zwyczajności. Tak mi się przynajmniej wydawało. Ale nie mogłem się bardziej mylić. Była klątwa. Była dziewczyna. A na końcu był grób."

Ethan jest zupełnie zwyczajnym nastolatkiem, ale skrywa pewną tajemnicę - od wielu miesięcy śni o pewnej dziewczynie. Gdy pewnego dnia spotyka ją na szkolnym korytarzu, jego życie zmienia się na zawsze, podobnie jak losy wielu mieszkańców Gatlin. Lena mieszka w ponurej posiadłości swego wuja, którego mieszkańcy Gatlin uważają za szaleńca i czciciela Szatana. Dziewczyna nie szuka towarzystwa rówieśników, chodzi swoimi drogami i sprawia wrażenie jakby była "nie z tego świata". Między dwojgiem tak różnych od siebie istot zaczyna rodzić się uczucie, które wkrótce stanie się śmiertelnym zagrożeniem dla Ethana. Lena wyznaje mu bowiem, że jej rodzina od wieków związana jest z czarną magią, a jej nie wolno wiązać się ze zwykłymi śmiertelnikami. Mroczne siły zła niedługo upomną się o zakochanych…

FILM https//youtu.be/cML39HICPWM

Komentarze

Skomentuj
  • Spelka (gość)

    Ta historia jest wspaniała czytałam 3 części i nie mogę się doczekać aż obejrzę ekranizacje pierwszej części.

    20.02.2013 22:16
  • dream700@...

    Nie mogę się doczekać, kiedy obejrzę cały film. :)

    15.02.2013 14:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×