"Piękni i bezrobotni". Anna Karczmarczyk jest w ciąży! Aktorka spodziewa się pierwszego dziecka!

Anna Karczmarczyk to jedna z najzdolniejszych młodych polskich aktorek. Starannie dobiera swoje kolejne ekranowe role i widać, że nie interesuje ją celebryctwo, tylko ciężka aktorska praca. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że przed Anną Karczmarczyk nowa życiowa rola - zostanie mamą!

Multimedia

Anna Karczmarczyk to aktorka, którą widzowie mogą kojarzyć z takich seriali jak m.in. "Ludzie i bogowie", "Zakochani po uszy" czy ostatnio "Piękni i bezrobotni".

Teraz młoda aktorka przygotowuje się do nowej roli, ale tym razem nie filmowej czy serialowej, lecz życiowej! Anna Karczmarczyk właśnie ogłosiła, że po raz pierwszy zostanie mamą! Aktorka opublikowała na Instagramie wspólne zdjęcie z mężem i napisała:

.oni są moją siłą 🤍 czekamy na Ciebie kruszynko!

"Trójkąt Bermudzki". Cezary Pazura i Radosław Pazura gwiazdami spektaklu Bodo Koksa! Najbardziej polityczny Teatr Telewizji od dawna?Zobacz więcej

Mężem Anny Karczmarczyk jest producent telewizyjny, Pascal Litwin. Para małżeństwo zawarła w 2018 roku. Postawili wtedy na skromną uroczystość, a o wydarzeniu poinformowali po fakcie.

Pod postem oczywiście od razu posypała się lawina gratulacji (pisownia oryginalna)!

Gratulacje!!! ❤️❤️❤️😍 - napisała Karolina Bacia

Wspaniale !!❤️ - skomentowała Maria Dębska

Gratulacjeeee ♥️♥️♥️ - dodała Olga Kalicka

Aaaaa!!!!! Wspaniała informacja! 🔥 Gratulacje ❤️❤️❤️ - napisała Monika Mazur

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×