"Piękni i bezrobotni". Gwiazda "Kabaretu moralnego niepokoju" wzięła ślub! "Wesele było takie, że ludzie na stoły włazili"

Przemysław Borkowski, jeden z czołowych członków "Kabaretu moralnego niepokoju" postanowił w końcu się ożenić. Artysta pochwalił się zdjęciami z uroczystości w swoich mediach społecznościowych. "Wesele było takie, że ludzie na stoły włazili" – wyznał przy tym kabareciarz.

Multimedia

Przemysław Borkowski - kariera

Przemysław Borkowski jest jedną z czołowych postaci "Kabaretu moralnego niepokoju". Artysta występuje w formacji od początku jej istnienia, czyli od 1993 roku. Oprócz niego, z oryginalnego składu formacji pozostali Robert Górski, Mikołaj Cieślak i Rafał Zbieć. Przemysław Borkowski jest nie tylko kabareciarzem, ale również serialowym aktorem. Występował też wspólnie ze swoim kabaretowym kolegą Robertem Górskim w serialu "Piękni i bezrobotni".

Gwiazda kabaretu ma piękną młodą żonę. Kim jest Monika Sobień?Zobacz więcej

Przemysław Borkowski wziął ślub! "Wesele było takie, że ludzie na stoły włazili"

Kilka miesięcy temu artysta poinformował na swoim Instagramie, że wspólnie ze swoją wybranką, Gabrielą, szykują się do ślubu. Zapewnienia przedślubne złożone. Pani z orłem stwierdziła, że nie ma przeszkód. Kazała wrócić za pięć miesięcy. Będziemy mieli wtedy przywilej zaparkowania na rynku. Kurde, opłaca się – pisał wtedy Przemysław Borkowski. Zakochana para dotrzymała słowa i pod koniec kwietnia stanęła na ślubnym kobiercu.

Artysta postanowił pochwalić się na swoim koncie na Instagramie zdjęciami ze swoich zaślubin. Para zdecydowała się na ślub świecki. Kabareciarz pod jednym ze zdjęć w swoim stylu zażartował:

Bardzo fajny ten kościół na Rynku w Rzeszowie. Świecki, ale ładny.

Z udostępnionych przez komika zdjęć można wywnioskować, że przyjęcie weselne było na tyle udane, że w pewnym momencie nowożeńcy znaleźli się na stole. Przemysław Borkowski wykorzystał ten moment i pocałował ukochaną, co chętnie uchwycił fotograf.

Wesele było takie, że ludzie na stoły włazili i pannę młodą całowali. To znaczy nie wszyscy, bo by w mordę dostali. Tylko ja - możemy przeczytać w opisie fotografii.

Zobacz galerię

Najpiękniejsze śluby w historii serialu. Który z nich wygrywa?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×