"Piękni i bezrobotni". Już dziś premiera nowego serialu komediowego! Robert Górski i Mikołaj Cieślak na stażu w start-upie! Zobacz przedpremierowy fragment!

Już dziś, 6 marca 2021 roku o godzinie 21:05 w telewizji Polsat, premiera "Pięknych i bezrobotnych", nowego serialu komediowego, w którym występują Robert Górski i Mikołaj Cieślak. Na telewidzów czeka podwójna dawka śmiechu, bowiem zostaną wyemitowane aż dwa odcinki! Co się wydarzy? Zobacz przedpremierowy fragment!

Multimedia

"Piękni i bezrobotni" - co się wydarzy?

W premierowym, pierwszym odcinku serialu "Piękni i bezrobotni", przyrodni bracia Romek (Robert Górski) i Gwidon (Mikołaj Cieślak) zaciągają kredyt, który okazuje się być 10-krotnie większy niż się spodziewali. Z tego powodu są zmuszeni co miesiąc zarobić na ratę, dlatego podejmują się różnych prac. W drugim odcinku produkcji będziemy mieli okazję zobaczyć, jak decydują się na staż w nowej branży i jakie ma to konsekwencje dla ich sytuacji. Poniżej znajdziecie przedpremierowy fragment tego odcinka!

Czy głównym bohaterom uda się zaskarbić sympatię współpracowników? Oglądajcie premierowe odcinki już dziś, o godzinie 21:05, tylko w telewizji Polsat!

Robert Górski i Mikołaj Cieślak mają ogromny kredyt do spłacenia! Zobaczcie sami!Zobacz więcej

Zobaczcie przedpremierowy fragment "Pięknych i bezrobotnych"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Polak (gość)

    Wymyslili cos nowegi,zeby opluwac Pis i Kaczynskiego .Poprzedni program nie odniosl zamierzonyvh skutkow.Kabareciarze na juduszowym zoldzie.

    07.03.2021 07:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×