"Piękni i bezrobotni". Nowy serial z Robertem Górskim i Mikołajem Cieślakiem już na wiosnę w Polsacie! O czym będzie?

Robert Górski i Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju powracają w nowym serialu "Piękni i bezrobotni"! O czym będzie nowa produkcja Polsatu? Kto jeszcze w niej zagra? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Robert Górski i Mikołaj Cieślak przez lata rozbawiali nas do łez w Kabarecie Moralnego Niepokoju! Później przyszedł czas na kultowe już "Ucho prezesa", w którym poznaliśmy poznać Prezesa, który żelazną ręką rządzi całą Polską. Teraz komicy zaangażowali się w nowy projekt!

Gwiazdy Polsatu śpiewają świąteczną piosenkę! Zobacz teledysk do "Święta marzeń jak co rok"Zobacz więcej

Już wkrótce na antenie Polsatu zadebiutuje bowiem serial "Piękni i bezrobotni", który opowie o dwójce przyjaciół, którzy nagle stracili pracę i muszę jakoś zarobić na kolejne raty kredytu. Romek (Robert Górski) i Gwidon (Mikołaj Cieślak) będą łapać się każdej roboty, aby tylko wyrwać się uścisku banku. Statysta w filmie, malarz ścienny, kurier, trener personalny czy paparazzi - nasi bohaterowie żadnej pracy się nie boją!

- Nasi scenarzyści zbudują komediowy świat fabularny, ale z dużym piętnem rzeczywistości, którą mamy za oknami - mówiła producentka serialu. Oprócz głównych bohaterów w stałej obsadzie znaleźli się także Anna Karczmarczyk i Wojciech Kalarus. Gościnnie na ekranie pojawią się także m.in Katarzyna Zielińska, Magdalena Stużyńska, Grzegorz Wons, Andrzej Nejman, Mariusz Jakus, Paulina Holtz, Joanna Kurowska i Aneta Todorczuk-Perchuć.

Serial "Piękni i bezrobotni" ma pojawić się na antenie Polsatu już na wiosnę 2021 roku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×