"Piękni i bezrobotni" odcinki 7. i 8. Polski kebab czy rzepoburger? Romek i Gwidon zapraszają do swojej restauracji na kółkach! [CO SIĘ WYDARZY?]

Przed nami kolejne odcinki "Pięknych i bezrobotnych". W najbliższą sobotę Romek i Gwidon otworzą własną restaurację na kółkach. Bracia założą także firmę rekonstrukcyjną „Poczuj Retro Luz”. Co się wydarzy?

Multimedia

Piękni i bezrobotni" w soboty, o godzinie 21:05 w Polsacie!

Romek (Robert Górski) i Gwidon (Mikołaj Cieślak) ruszają na podbój branży gastronomicznej! Kupują furgonetkę i otwierają własny biznes na kółkach według pomysłu Romka – food truck z kebabem. Czar szybko pryska!

Gwidon trenuje z... Cholandrowską! Romek zostaje kurieremZobacz więcej

Okazuje się, że kebab Romka nie smakuje klientom. Ale Gwidon ma w zanadrzu pomysł na wegańskie burgery według przepisu jego babci! Czy rzepoburgery Gwidona staną się hitem na rynku? Przekonacie się już jutro! A teraz poznajcie przepis Romka na polskiego kebaba oraz recepturę na przysmak z dzieciństwa Gwidona.

Bracia założą także firmę rekonstrukcyjną „Poczuj Retro Luz”. Zgłasza się do nich ojciec rodziny, który chce pokazać dzieciom, jak kiedyś było. Gościnnie w odcinku: Arkadiusz Janiczek i Aneta Todorczuk.

Zobaczcie zwiastun!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×