"Piękni i bezrobotni". Robert Górski i Mikołaj Cieślak mają ogromny kredyt do spłacenia! Zobaczcie sami!

Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery „Pięknych i bezrobotnych”! Przed nami doskonałe komediowe wieczory w towarzystwie Roberta Górskiego, Mikołaja Cieślaka, Wojciecha Kalarusa i Anny Karczmarczyk oraz ogromna dawka słodko – gorzkiego humoru pełnego doskonałych odniesień do otaczającej nas rzeczywistości!

Multimedia

"Piękni i bezrobotni" odcinek 1 - premiera w sobotę, 6 marca, o godzinie 21:05

Nowy serial komediowy „Piękni i bezrobotni” startuje już w sobotę 6 marca o godzinie 21:05 na antenie Polsatu. Czeka nas podwójna porcja śmiechu, bo aż 2 odcinki! A gwarancją dobrej zabawy są: mistrzowski duet polskiej sceny rozrywkowej – Robert Górski i Mikołaj Cieślak, nieoczekiwane zwroty akcji oraz błyskotliwe i pełne dowcipu dialogi!

"Piękni i bezrobotni" z czarującą panią Krysią. Piękna aktorka przyćmi gwiazdy kabaretu?Zobacz więcej

Bracia przyrodni Gwidon (Mikołaj Cieślak) i Romek (Robert Górski) dowiadują się, że ich kredyt, który zaciągnęli w dobrej wierze, jest teraz 10 razy większy. Zostali oszukani przez swojego przyjaciela z dzieciństwa, obecnie bankiera Wiśniewskiego (Wojciech Kalarus). Gwidon próbuje rozwiązać tę sprawę oficjalnie - przez państwo. Romek za to nie wierzy w pomoc z zewnątrz i postanawia wziąć sprawę we własne ręce. Wyczerpawszy wszystkie opcje decydują się pracować na czarno.

Zobaczcie przedpremierowy fragment "Pięknych i bezrobotnych"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×