"Piękni i bezrobotni". Robert Górski i Mikołaj Cieślak żadnej pracy się nie boją. W nowym serialu Polsatu pokażą swoje kaskaderskie umiejętności?

Już w marcu absolutnie nowa odsłona Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka w premierowym serialu "Piękni i bezrobotni". Co aktorzy mówią o swoich rolach, przygotowaniach do pracy na planie i relacjach w serialu? Sprawdźcie!

Multimedia

"Piękni i bezrobotni" to autorski pomysł na serial komediowy Roberta Górskiego. Serial opowiada o ludziach upokarzanych przez system, którzy się nie poddają. W każdym odcinku bohaterowie serialu szukają sposobów, żeby odwrócić swój los. Romek (Robert Górski) i Gwidon (Mikołaj Cieślak) żadnej pracy się nie boją! Odtwórcy głównych ról w serialowej nowości stacji Polsat opowiedzieli o swoich rolach i pracy na planie.

Czy Robert Górski musiał w jakiś szczególny sposób przygotować się do roli w swoim autorskim serialu „Piękni i bezrobotni”?

Trochę mnie kosztowała ta rola. Musiałem opanować jazdę konną, jest scena kiedy wyskakuję z płonącego helikoptera, wiszę na kolejce linowej, więc potrzebowałem trochę przygotowań – mówi Robert Górski.

Robert Górski i Mikołaj Cieślak gwiazdami nowego serialu Polsatu! Zobaczcie zwiastun i zdjęcia!Zobacz więcej

Artysta kabaretowy zdradził też między innymi kulisy swojej sprawności fizycznej, która była niezbędna do odegrania niektórych scen w serialu. Zobacz wideo!

Co o swojej roli w serialu "Piękni i bezrobotni" mówi Mikołaj Cieślak, serialowy Gwidon, brat przyrodni Romka?

Nie jestem piękny – z właściwym sobie poczuciem humoru ubolewa Mikołaj Cieślak. - W tym serialu jestem bezrobotny, chociaż w każdym odcinku znajdujemy pracę – zapowiada serialowy Gwidon.

Już na wiosnę Robert Górski i Mikołaj Cieślak, czyli fenomenalny trzon „Ucha Prezesa” i Kabaretu Moralnego Niepokoju powrócą w zupełnie nowej odsłonie! „Piękni i bezrobotni” pokażą, ile jest warta miłość braterska i czy żadna praca nie hańbi.

Serial "Piękni i bezrobotni" już od marca w Polsacie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×