"Piękni i bezrobotni". Robert Górski napisał i wykonał piosenkę z czołówki serialu! Jak mu poszło?

Coraz mniej czasu pozostało do premiery serialu "Piękni i bezrobotni". W oczekiwaniu na emisję pierwszego odcinka, zapraszamy do przedpremierowego obejrzenia i odsłuchania czołówki produkcji. Sprawdźcie, czy przypadnie Wam do gustu!

Multimedia

Robert Górski wykonuje autorską piosenkę

Robert Górski to prawdziwy człowiek orkiestra. Tym razem dowodzi tego przy okazji pracy przy serialu "Piękni i bezrobotni". Nie dość, że znany komik jest pomysłodawcą i współautorem scenariusza produkcji, a także odgrywa w niej jedną z głównych ról, to jeszcze, jak się okazuje, napisał słowa i wykonał piosenkę znajdującą się w czołówce! Zapraszamy do przedpremierowego zobaczenia i odsłuchania jej poniżej, aby samodzielnie ocenić efekty jego pracy!

"Piękni i bezrobotni" - o serialu

„Piękni i bezrobotni” to autorski pomysł na serial komediowy Roberta Górskiego. Produkcja opowiada o ludziach upokarzanych przez system, którzy nie poddają się w walce z przeciwnościami losu. W poszczególnych odcinkach serialu bohaterowie szukają sposobów, żeby odmienić swój los. Romek (Robert Górski) i Gwidon (Mikołaj Cieślak) żadnej pracy się nie boją! Od zawsze razem - pracują, mieszkają i walczą z systemem!

Wiesława Kwiatek z "Sanatorium miłości" zagra w nowym serialu Polsatu! Zobacz więcej

Pokażą, ile jest warta miłość braci i czy rzeczywiście żadna praca nie hańbi. Kredyt, który miał być dla nich szansą, stał się 10-krotnie wyższy i praktycznie nie do spłacenia. Dlatego w każdym odcinku bracia starają się zarobić na jego spłatę łapiąc rozmaite fuchy, między innymi: statystują w filmie, zostają wyprowadzaczami psów, kurierami, trenerami personalnymi, paparazzi, sprzedają rzepoburgery, a w pewnym momencie są nawet ochroniarzami w nocnym klubie.

Już od 6 marca o godzinie 21:05„Piękni i bezrobotni” po dwa odcinki tylko w Polsacie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×