"Piękni i bezrobotni". Wiesława Kwiatek z "Sanatorium miłości" nie mogła znaleźć pracy. Dostała jednak rolę w nowym serialu Polsatu!

Pamiętacie Wiesławę Kwiatek z "Sanatorium miłości"? Seniorkę już niebawem będzie można oglądać w nowej produkcji Polsatu pt. "Piękni i bezrobotni". Kogo zagra w serialu, którego gwiazdami są Robert Górski i Mikołaj Cieślak?

Multimedia

Sympatyczna Wiesława Kwiatek z "Sanatorium miłości" po zakończeniu turnusu w Ustroniu długo nie mogła znaleźć pracy.

Był taki moment, w którym mnie to wszystko bardzo martwiło, ale nigdy nie miałam pretensji do telewizji – powiedziała w rozmowie z serwisem Pomponik.

Robert Górski i Mikołaj Cieślak żadnej pracy się nie boją. W nowym serialu Polsatu pokażą swoje kaskaderskie umiejętności?Zobacz więcej

Seniorka występowała wcześniej w innych programach telewizyjnych, statystowała też w kilku popularnych serialach jednak sława zdobyta w hicie TVP dla seniorów, a następnie pandemia koronawirusa sprawiły, że jej telefon przestał dzwonić. Teraz karty się odwróciły. -Od dwóch tygodni jestem w pracy, zagrałam w trzech serialach i paradokumentach. Najbardziej podobała mi się rola Cyganki - dodała Wiesia Kwiatek.

Seniorka dostała rolę m.in. w nowej produkcji Polsatu pt. "Piękni i bezrobotni". Czy to właśnie w serialu, którego gwiazdami są Robert Górski i Mikołaj Cieślak pani Wiesia zagra Cygankę? Przekonamy się już niebawem!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • bezrobotny (gość)

    serial na czasie w dobie rosnacego przez pandemie bezrobocia

    15.02.2021 13:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×