Piękni i Młodzi. Magda Narożna pokazała swój dom! Jak mieszka gwiazda disco polo?

Magda Narożna jest liderką zespołu Piękni i Młodzi oraz jedną z największych gwiazd disco polo. Wokalistka często prezentuje w mediach społecznościowych jak mieszka, więc sami sprawdźcie, jak wygląda dom gwiazdy disco polo!

Multimedia

JAK MIESZKA MAGDA NAROŻNA Z "PIĘKNYCH I MŁODYCH"

Magda Narożna i Dawid Narożny przez lata wspólnie tworzyli formację Piękni i Młodzi, stopniowo zyskując coraz większą popularność. Gdy zespół był na szczycie, to fanów przeraziła informacja o końcu małżeństwa Magdy i Dawida.

Jednak, mimo rozwodu, para wciąż - przynajmniej teoretycznie - działała w zgodzie jako zespół, co niestety kilka miesięcy temu okazało się zwyczajną fikcją. Obydwoje znaleźli sobie nowych partnerów, ale o żadnej zgodzie nie było mowy.

Dawid Narożny pochwalił się ciężarną partnerką! Fani zachwyceni!Zobacz więcej

Finalnie z zespołu odszedł, a raczej został z niego wyrzucony przez byłą żonę, Dawid Narożny, który początkowo chciał walczyć o markę Piękni i Młodzi, ale ostatecznie postawił na solową karierę i skupienie na nowej rodzinie, bowiem jego narzeczona spodziewa się właśnie dziecka.

W tym samym czasie sielskie życie wraz z nowym partnerem wiedzie Magda Narożna, która na Instagramie chętnie prezentuje kolejne zakamarki swojego domu. Zobaczcie, jak mieszka Magdalena Narożna!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • anna (gość)

    Oszczedzajcie na ponowny atak bezrobocia -potem bedziecie prosic o pieniadze bo nie macie z czego życ i macie małe emerytury

    20.07.2020 11:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×