Pieńkowska chorobliwie zazdrosna o męża miliardera

Takie szczęście trudno byłoby wypuścić ze swoich objęć.

Multimedia

Prasa kolorowa donosi, że prezenterka Jolanta Pieńkowska jest bardzo zazdrosna o swojego bogatego męża Leszka Czarneckiego. Podobno w prywatnym samolocie miliardera, którym zwykł podróżować nie mogą pracować stewardessy, tylko sami mężczyźni. Dlaczego?

Pieńkowska, która kiedyś latała w samolotach, jako stewardessa, wie, że w tym zawodzie bardzo łatwo o nawiązywanie znajomości. Znajomi Pieńkowskiej mówią w tygodniku Takie jest życie:

Jola zabroniła mu latać ze stewardesami! [...] Trzeba przyznać, że ona jest bardzo zazdrosna o Leszka.

Wcale nie dziwimy się tej zapobiegliwości Jolanty. Po tylu latach samotności w końcu znalazła ostoję i miłość w Leszku Czarneckim, a że jest najsłynniejszym polskim miliarderem … podwójne szczęście.

Czytaj także: Szok! Zobacz, jak odmłodniała Jolanta Pieńkowska! Swój program w TVN Style! Wojna gwiazd odżyła! Pieńkowska i Mołek znowu walczą!

Komentarze

Skomentuj
 • Basia (gość)

  Komentarze poniżej po raz kolejny pokazują, jacy my Polacy jesteśmy złośliwi, zawistni i zgorzkaniali... Po cholerę takie durne komentarze !!!!

  23.09.2010 22:42
 • hanka (gość)

  facet nie jest żadnym "ciachem"-podstarzały ,tylko forsa,więc szkoda.I tak ją zostawi-tyle jest młodych "chętnych.Zazdrość się leczy ,bo to choroba,tylko nie jestem pewna czy uleczalna.

  23.09.2010 19:44
 • dora (gość)

  To jest dla mnie chore!!!! Ta Pieńkowska niech idzie się leczyc na głowę, niedość że wszędzie się pcha,poleciała na kasę to jeszcze odbija jej!!! Niech więcej liftingów i operacjii zażywa i chudnie to jej stan sie polepszy haha nietrawię tej baby!!!!!!!

  22.09.2010 18:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×