pierwsza miłość 2022

"Pierwsza miłość" ma już 18 lat! Niesamowite, jak kiedyś wyglądali główni bohaterowie serialu. Przy Arturze złapiecie się za głowę!

Już niebawem minie 18 lat od emisji pierwszego odcinka "Pierwszej Miłości". Wielu bohaterów, którzy w nim się pojawili, jest obecna we wrocławskiej produkcji do tej pory. Sprawdźcie, jak na przestrzeni prawie dwóch dekad zmieniały się główne postacie "Pierwszej Miłości". Przy serialowym Arturze złapiecie się za głowę!

12.09.2022Pierwsza miłość

"Pierwsza miłość". Zrozpaczona Emilka wpadnie w furię i będzie próbowała zdemolować domek Mateusza! Czy uda jej się uwolnić ją i Martę? [CO SIĘ WYDARZY?]

W najnowszym sezonie "Pierwszej miłości" jednym z głównych wątków jest ten dotyczący pułapki, jaką Mateusz zastawił na Martę i Emilkę. Psychopata uwięzi kobiety w swoim domku w górach, a ich sytuacja będzie się wydawała beznadziejna. W akcie desperacji Emilka postanowi zdemolować dom Mateusza. Jej zachowanie będzie tylko aktem rozpaczy, czy może jest częścią jakiegoś większego planu?

12.09.2022Pierwsza miłość

"Pierwsza miłość" odcinki 3457 - 3461. Emilka wpada w pułapkę Mateusza, a w Wadlewie aż huczy od plotek na temat Romana! [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

"Pierwsza miłość" - w najnowszych odcinkach dojdzie do wielu ekscytujących wydarzeń. Okazuje się, że Emilka wpadnie w pułapkę zastawioną przez Mateusza i wraz z Martą znajdzie się w sytuacji bez wyjścia. Natomiast w Wadlewie będzie aż huczało od plotek na temat relacji Celiny i Romana. Co się jeszcze wydarzy?

06.09.2022Pierwsza miłość

"Pierwsza miłość". Odcinki 3452 - 3456. Mateusz porwał Martę, by zastawić pułapkę na Emilkę, a Julita organizuje wielkie otwarcie BarBariana! Zmieni jego nazwę? [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

"Pierwsza miłość" - w najnowszych odcinkach dojdzie do wielu ekscytujących wydarzeń. Po pewnym czasie od zamknięcia knajpy, BarBarian zostanie ponownie otwarty przez Julitę. Z kolei związek Mateusza z Martą miał mu jedynie pomóc zemścić się na Emilce. Czy kobiecie uda się uniknąć zastawionej przez niego pułapki?

31.08.2022Pierwsza miłość

"Pierwsza miłość". Marta zostanie skatowana przez Mateusza i uwięziona w jego domku w górach! To jej koniec w serialu? [CO SIĘ WYDARZY?]

W najnowszym sezonie "Pierwszej miłości", jednym z głównych wątków fabuły będzie ten dotyczący Marty, która nawiązała relację z podającym się za Łukasza Mateuszem. Kobieta nie zdając sobie sprawy, z kim tak naprawdę się spotyka, znajdzie się w ogromnym niebezpieczeństwie. W najnowszych odcinkach Mateusz skatuje ją prawie na śmierć i uwięzi w swoim domku w górach. Czy Marta to przeżyje?

26.08.2022Pierwsza miłość

"Pierwsza miłość". Odcinki 3447 - 3451. Michał walczy o życie na sali operacyjnej, a Piotrek rozstanie się z Miłką. Czy Marcie uda się w końcu zdemaskować Mateusza? [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

"Pierwsza miłość" - w najnowszych odcinkach dojdzie do wielu ekscytujących wydarzeń. Stan zdrowia Michała znacznie się pogorszy, a Piotrek zdecyduje się na zakończenie romansu z Miłką. W międzyczasie Mateusz zostanie przyłapany przez Marysię pod blokiem Marty. Czy prawda o nim w końcu wyjdzie na jaw?

23.08.2022Pierwsza miłość

"Pierwsza miłość". Ich śmierć wstrząsnęła widzami. Widzowie do dziś opłakują tych bohaterów. Tęsknicie za nimi?

Już od 18 lat widzowie z wypiekami na twarzy śledzą losy swoich ulubionych bohaterów "Pierwszej miłości". Z wieloma z nich, fani wrocławskiej produkcji zdążyli się bardzo mocno zżyć. Jakież musiały być ich rozczarowanie i smutek, gdy ich ulubieni bohaterowie zginęli i już nigdy więcej nie pojawili się w serialu. Prezentujemy listę najbardziej opłakiwanych przez widzów postaci w historii "Pierwszej miłości". Brakuje wam ich?

19.08.2022Pierwsza miłość

"Pierwsza miłość". Najsłynniejsze rozstania w historii serialu. Niektóre odbyły się w wyjątkowo dramatycznych okolicznościach! Pamiętacie je wszystkie?

Już od 18 lat telewidzowie z zapartym tchem śledzą losy swoich ulubionych bohaterów "Pierwszej miłości". Od początku serialu, widzowie wielokrotnie mieli okazję oglądać rodzące się między bohaterami uczucie, które w większości przypadków nie przetrwało próby czasu. Przypominamy najsłynniejsze rozstania w historii serialu. Wiele z nich odbyło się w wyjątkowo dramatycznych okolicznościach.

18.08.2022Pierwsza miłość

"Pierwsza miłość". Słynny "BarBarian" wyglądał kiedyś zupełnie inaczej! Tak na przestrzeni lat zmieniała się kultowa knajpa z wrocławskiego serialu

Widzowie mogą oglądać "Pierwszą miłość" już od blisko 18 lat. Choć przez ten czas, przez serial przewinęły się setki najróżniejszych bohaterów, to jedno pozostaje niezmienne. Popularny bar, do którego prędzej czy później zawitał każdy z nich. Pokazujemy, jak na przestrzeni lat zmieniała się najsłynniejsza knajpa w "Pierwszej miłości". Co ciekawe, kiedyś nazywała się zupełnie inaczej.

18.08.2022Pierwsza miłość

"Pierwsza miłość" po wakacjach. Marta do reszty zakochała się w Mateuszu! Czy Emilka odkryje, kim tak naprawdę jest nowy partner jej przyjaciółki? [CO SIĘ WYDARZY?]

Przed wakacyjną przerwą w emisji "Pierwszej miłości" znajomość Marty oraz Mateusza (który przedstawiał się jako Łukasz) wyraźnie nabierała tempa. Okazuje się, że w najnowszych odcinkach Marta do reszty straci dla niego głowę, nie zdając sobie sprawy z tego, kim tak naprawdę jest jej obecny partner. Kobieta będzie się też chciała pochwalić Emilce wizerunkiem swojego nowego ukochanego. Czy przyjaciółce uda się zdemaskować oszusta i pokrzyżować mu jego niecne plany?

16.08.2022Pierwsza miłość

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×