"Pierwsza miłość" 3070-71. Piotrek i Melka wylądują w łóżku! Będą parą? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3070. odcinku serialu "Pierwsza miłość" puszczą wszelkie hamulce i Melka wyląduje w łóżku z Piotrkiem! Czy przyjaciele postanowią stworzyć poważny związek? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3070. w środę, 16.09.2020 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Melka (Ewa Jakubowicz), przybrana córka Marysi (Aneta Zając), nie ma szczęścia w miłości i wciąż opłakuje zmarłego Łukasza (Jan Wieczorkowski). Piotrek (Michał Mikołajczak), jej przyjaciel i współlokator ma natomiast złamane serce. Czy coś się między nimi wydarzy?

Kalina prześpi się z kuratorem, aby odzyskać córkę?! To pomysł Krystiana!Zobacz więcej

Piotrek już kiedyś próbował poderwać Melkę, lecz policjantka postawiła jasne granice. Wiele wskazuje jednak na to, że te granice zostaną mocno przesunięte. W 3070. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Majczyk będzie wykończony i przybity. Zmartwiona Melka zaproponuje mu masaż.

Bardzo szybko przyjaciołom puszczą wszelkie hamulce i masaż przerodzi się w... dziki seks! Następnego dnia, w 3071. odcinku serialu "Pierwsza miłość", między dwójką współlokatorów będzie można wyczuć niezręczność i zmieszanie. Każde z nich natychmiast przegada całą sprawę z przyjaciółmi.

Czy Melka i Piotrek potraktują to wydarzenia jako "wypadek przy pracy"? A może narodzi się między nimi prawdziwe uczucie? Przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • OK (gość)

    A nie mógł by Łukasz wrócić?

    10.09.2020 21:20
  • Urbaniak (gość)

    Zobaczymy co z tego wyniknie

    09.09.2020 08:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×