"Pierwsza miłość" 3149. Alejandro umówi się na randkę z Kaliną! Tym razem Domańska mu ulegnie? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3149. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Alejandro zaprosi Kalinę na romantyczną kolację w luksusowej restauracji! Czy tym razem Domańska przychylniej spojrzy na zaloty arystokraty? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3149. we wtorek, 12.01.2021 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Hiszpański książę Alejandro (Maciej Maciejewski) przyjechał do Polski, aby ożenić się z polską arystokratką Adelą (Maryla Morydz). Mężczyzna zakochał się jednak w Kalinie (Magdalena Wieczorek), dla której był gotowy rzucić całe swoje dotychczasowe życie. Niestety, Domańska odrzuciła jego zaloty...

Kinga dowie się, z kim ożenił się jej ojciec! Nazwie jego wybrankę żmiją!Zobacz więcej

Wydawać by się mogło, że relacja Kaliny i Alejandro definitywnie się zakończyła, lecz para ponownie spotka się na weselu Karola (Karol Strasburger) i Ewy (Ewa Gawryluk). Okaże się wówczas, że hiszpański arystokrata bynajmniej nie wyleczył się ze swojego uczucia do Polki.

W 3149. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Hiszpan zaprosi Domańską na kolację do nowej luksusowej restauracji we Wrocławiu. Oskar (Filip Gurłacz), który będzie o nią zazdrosny przestrzeże ją przed amantem z wyższych sfer. Ta jednak mimo wszytko przyjmie zaproszenie.

Gdy Kalina dotrze na miejsce, zorientuje się, że restauracja jest własnością księcia i że cały lokal został zarezerwowany tylko dla ich dwojga. Domańskiej bardzo zaimponuje gest Alejandra i zacznie poważnie myśleć, aby dać mu szanse. Czy ten związek ma przyszłość? Dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×