"Pierwsza miłość". Aktorzy wracają na plan serialu! Kiedy emisja nowych odcinków w TV?

Z powodu pandemii koronawirusa prace na planach polskich seriali zostały wstrzymane. Pojawia się jednak coraz więcej informacji, które umożliwiają powrót do normalności. Jedną z nich jest to, że ekipa serialu "Pierwsza miłość" wraca do pracy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" wraca na plan!

Prace na planie serialu "Pierwsza miłość", realizowanego przez ATM Grupę dla Telewizji Polsat, została wstrzymana w marcu 2020 roku ze względu na pandemię koronawirusa. Przerwa w zdjęciach wymusiła zdjęcie produkcji z anteny - ostatni w tym sezonie odcinek obejrzeliśmy 16 kwietnia 2020 roku. Teraz spływają dobre informacje dla fanów "Pierwszej miłości".

Aneta Zając zapewnia fanów - "wkrótce wracamy"! Co wydarzy się w nowych odcinkach? Zobacz więcej

Łukasz Płoszajski, który w serialu wciela się w postać Artura Kulczyckiego wyjawił, że ekipa serialu wraca na plan! Prace mają być wznowione w maju, ale to niestety nie musi oznaczać, że kolejne odcinki "Pierwszej miłości" pojawią się w telewizji przed wakacjami.

Wiem, że niektórzy z Was czekają długo na tę wiadomość więc mogę Wam zdradzić, że jeszcze w tym miesiącu wracamy na plan serialu Pierwsza Miłość i po wakacjach na pewno pojawią się nowe odcinki na antenie Polsat.

Wygląda na to, że po trudnych miesiącach wszystko powoli wraca do normy. Przypomnijmy, że ATM Grupa zawiesiła również prace nad takimi serialami Polsatu i TV4, jak: "Świat według Kiepskich", "Policjantki i Policjanci", "Sprawiedliwi. Wydział Kryminalny" i "Gabinet nr 5".

Łukasz Płoszajski hakuje umysły w Telemagazynie! Zobacz, co wydarzyło się podczas jego wizyty w naszej redakcji!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ILONA OSTROWSKA (gość)

    GRAZYNA SZAPOLOWSKA

    02.06.2020 00:37
  • PIOTR GRABOWSKI (gość)

    MALGORZATA KOZUCHOWSKA

    02.06.2020 00:34
  • SYLWESTER MACIEJEWSKI (gość)

    MACIEJ ZAKOSCIELNY

    02.06.2020 00:31
  • SYLWESTER MACIEJEWSKI (gość)

    MACIEJ ZAKOSCIELNY

    02.06.2020 00:31
  • KRZYSZTOF STELMASZYK (gość)

    ANDRZEJ ZIELINSKI

    01.06.2020 12:06
  • Lilkaaaa (gość)

    Tylko nie to. Zamiast czegoś oryginalnego, to wracają takie telenowele do telewizji. Ciagle zdrady, miłoście, żadnej ciekawej fabuły. A pomyśleć, ze kiedyś w Polsce było tyle świetnych seriali...

    25.05.2020 23:07
  • Bożena (gość)

    Te seriale to jedyna rozrywka w tym czasie pandemii,bez tego nuda straszna już nie długo skończę w psychiatryku. Wracajcie!!!!!!!

    19.05.2020 19:47
  • ILONA OSTROWSKA (gość)

    MALGORZATA KOZUCHOWSKA

    10.05.2020 14:16
  • PAWEL MALASZYNSKI (gość)

    BORYS SZYC

    10.05.2020 13:46
  • Lola (gość)

    Wracajcie uwielbiam ten serial

    07.05.2020 14:04
  • Nika (gość)

    Mam nadzieję że jeszcze przed wakacjami wrócicie z nowymi odcinkami

    06.05.2020 22:23
  • Bozena (gość)

    W najciekawszym momencie zostało przerwane wracajcie jak najszybciej uwielbiam was

    06.05.2020 21:02
  • Joasia (gość)

    To najlepsza wiadomosc jaka dzis przeczytalam 😁😁😁

    06.05.2020 20:40
  • Krystian (gość)

    Super bardzo się cieszę jek, wracają jak najszybciej długo to trwało jestem ciekaw co się dalej wydarzy z Magdą Arturem i Kingą oraz Marysią i Julką czekam z niecierpliwością na powrót tego serialu bardzo ich lubię. 👍🙂

    06.05.2020 19:12
  • Carlos (gość)

    Po wakacjach? Od 2 miesiecy wiekszosc ma wakacje!

    06.05.2020 18:25
  • Monia (gość)

    Wracajcie szybko

    06.05.2020 16:11
  • Tomas (gość)

    Super niech wracają jak najszybćei

    06.05.2020 15:46
  • Didi (gość)

    Super nie mogę się doczekać przeważnie odcinków z Kaliną i kuratorem co tej UJ zrobi

    06.05.2020 13:50
  • Maria (gość)

    Wracajcie szybko!!!!😀😝

    06.05.2020 13:44
  • Gosia (gość)

    Już, nie mogę się doczekać nowych odcinków. Całej ekipie życzę dużo zdrowia