"Pierwsza miłość". Aneta Zając zapewnia fanów - "wkrótce wracamy"! Co wydarzy się w nowych odcinkach?

Twórcy serialu "Pierwsza miłość" przygotowali dla fanów specjalny spot z Anetą Zając w roli głównej! Zdradzili także, co może wydarzyć się w premierowych odcinkach! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Pierwsza miłość" - emisja serialu wstrzymana przez koronawirusa

Trwająca pandemia bardzo mocno uderzyła w sektor filmowo-telewizyjny. Większość seriali i programów rozrywkowych przerwała produkcję, co przełożyło się na przedwczesne zakończenie emisji. Pozostaje nam tylko uzbroić się w cierpliwość.

Do kiedy można oglądać polskie seriale w TV? Znamy daty ostatnich odcinków!Zobacz więcej

Aneta Zając, gwiazda serialu "Pierwsza miłość" zapewniła fanów, że ich ulubieni bohaterowie nie zniknęli na zawsze. - Bohaterowie "Pierwszej miłości" w nowych odsłonach zagoszczą w Waszych domach najszybciej, jak będzie to możliwe - powiedziała aktorka w trakcie specjalnego spotu.

"Pierwsza miłość" - Wkrótce wracamy

Filmik zdradza także, co wydarzy się w nowych odcinkach. Piotrek dowie się, że Jagoda go zdradziła, Karol Weksler się oświadczy, w Wadlewie wybuchnie strzelanina z udziałem Hiszpana! Dowiemy się także, jakie będą dalsze losy trójkąta Kinga, Artur, Janek oraz czy Marysia zdoła ocalić życie córki.

Na razie nie wiadomo, kiedy możemy spodziewać się premiery nowych odcinków... Jedno jednak jest pewne - w serialu "Pierwsza miłość" będzie się działo!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×