"Pierwsza miłość". Artur jest seksoholikiem? Terapia uratuje małżeństwo Kulczyckich? [CO SIĘ WYDARZY]

Przed nami kolejne emocjonujące wydarzenia w serialu "Pierwsza miłość". Artur jest seksoholikiem? Terapia uratuje małżeństwo Kulczyckich? Będzie się działo! Sprawdźcie, co wydarzy się w najbliższych odcinkach "Pierwszej miłości"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" nowe odcinki od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Informacja o niewierności Artura (Łukasz Płoszajski) doprowadziła do poważnego kryzysu w małżeństwie Kulczyckich. Kinga (Alekandra Zienkiewicz) nie chce rozmawiać z mężem, traktuje mężczyznę jak powietrze. Co więcej Kinga uważa, że Artur jest seksoholikiem, a jego uzależnienie to problem, który niekorzystnie wpłynał na ich związek.

Dominika udaje Marysię i oświadcza Michałowi, że chce rozwodu!Zobacz więcej

Kinga chce, aby mąż poszedł na terapię i podjął próbę walki z chorobą! Podczas spotkania z terapeutą Artur tłumaczy, że jego uzależnienie to wymysł żony, a on nie czuje potrzeby leczenia. Na wieść o podejściu Kulczyckiego do uzależnienia Kinga wpada w furię! Informuje go, że oszukuje nie tyle rodzinę, co sam siebie.

Artur wraca do terapeuty. Jest zaskoczony gdy terapia ma charakter grupowych spotkań. Pozostali pacjenci nie szczędzą słów krytyki pod adresem Artura. Negatywne opinie członków grupy stają się powodem do rozmyślań Artura nad sobą i swoim zachowaniem. Czy terapia okaże się skutecznym lekarstwem na kryzys w małżeństwie Kulczyckich?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×