"Pierwsza miłość". Artur kończy romans i przeprowadza się z rodziną na wieś! Jak wygląda wiejskie życie Kulczyckich? [ZDJĘCIA]

W „Pierwszej miłości” w życiu Kulczyckich szykują się spore zmiany. Wygląda na to, że Artur będzie zmuszony zakończyć swój romans, ponieważ... czeka go przeprowadzka na wieś! Dlaczego? Sprawdźcie, co wydarzy się w najbliższych odcinkach "Pierwszej miłości"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2770. we wtorek, 27.11.2018 o godz. 18:00 w Polsacie! - sprawdź program tv

W najbliższych odcinkach "Pierwszej miłości" w związku z pogarszającym się stanem zdrowia Tomka, syna Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) i Artura (Łukasz Płoszajski), lekarz sugeruje Kulczyckim zmianę miejsca zamieszkania. Chłopiec po wielokrotnej utracie przytomności w wyniku wstrząsów anafilaktycznych prawdopodobnie cierpi na rzadką przypadłość jaką jest nadwrażliwość na pole elektromagnetyczne.

Artur i Kinga przeprowadzą się do Wadlewa? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kinga i Artur postanawiają odciąć chłopaka od wszelkich urządzeń elektrycznych, a w rezultacie sprawdzić czy przypuszczenia lekarza mogą być prawdziwe. Wyjazd na wieś, do domu pozbawionego nowoczesnych technologii i miejskich udogodnień, ma pomóc chłopakowi powrócić do zdrowia. Nowe otoczenie może okazać się także zbawienne dla małżeństwa Kingi i Artura, które tylko z pozoru okazuje się szczęśliwe i trwałe.

W związku z przeprowadzką Artur postanawia zakończyć związek z Natalią (Katarzyna Sowińska). Czy zmiany jakie czekają na Kulczyckich okażą się spoiwem, który na nowo połączy rodzinę?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • BeduinNaKuniu (gość)

  Myślę że Artur powinien wdać się w nieco głębsza relacje w którą sam się zaangażuje trwalej niż jak do tej pory. Dotąd tak naprawdę zadna z kobiet nie była realnym zagrożeniem dla Kingi z czasem to staje się przewidywalne że każdy jego romans kończy się zanim bądź w momencie kiedy Kinga się dowie. Myślę że powinien wyruchać Łazanka

  21.11.2018 15:06
 • Mona (gość)

  Wcale nie, Artur zakonczyl romans zanim wpadl na pomysl przeprowadzki! Kto pisze te artykuly? 🤣

  20.11.2018 21:17
 • MELKA ARTUR ROMNAS (gość)

  POSENKA

  20.11.2018 17:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×