"Pierwsza miłość". Barbara Kurdej-Szatan, Marcelina Zawadzka i Krzysztof Ibisz w obsadzie. Kto jeszcze zagrał w serialu Polsatu?

4 listopada 2019 roku "Pierwsza miłość" obchodziła 15-lecie emisji na antenie Polsatu. Serial od lat cieszy się sympatią widzów, którzy śledzą losy mieszkańców Wrocławia i Wadlewa. Przypominamy, kto przez ten czas pojawił się w "Pierwszej miłości". Pamiętacie wszystkich?

Multimedia

"Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

"Pierwsza miłość" to najdłużej emitowany serial obyczajowy na antenie Polsatu. W pierwszym odcinku poznaliśmy Marysię Radosz (Aneta Zając), pochodzącą z Wadlewa studentkę medycyjny, której losy towarzyszą nam od 15 lat! W serialu od samego początku są również: Maria Pakulnis (Aneta Pałkowska), Maciej Tomaszewski (Marek Żukowski), Aleksandra Zienkiewicz (Kinga Żukowska), Łukasz Płoszajski (Artur Kulczycki), Wojciech Dąbrowski (Jan), Anna Ilczuk (Emilka), Rafał Kwietniewski (Bartek).

Aktorzy na starych zdjęciach z serialu. Jak wyglądali 15 lat temu?Zobacz więcej

Przez 15 lat w serialu pojawiło się również mnóstwo aktorów i celebrytów, w tym Krzysztof Ibisz, który w 2011 roku wcielił się w rolę 40-letniego prawiczka, Ireneusza Piotra Bisztynga! Postać, którą gra prezenter Polsatu zakochuje się platonicznie w oszustce matrymonialnej, Aurelii, która już wcześniej oszukała innego bohatera serialu - Śmiałka (Paweł Okoński). Niesmiały, niezaradny życiowo Ireneusz zaręczył się z Aurelią oraz oddał jej wszystkie oszczędności.

W serialu pojawiło się także wielu innych aktorów, jak Marcelina Zawadzka w roli pielęgniarki, Katarzyna Glinka jako salowa i partnerka Artura, Antek Królikowski w roli Rafała Zapały, czyli dj Raff, Adam Zdrójkowski, Małgorzata Socha jako kuzynka Emilki i dziewczyna Bartka, Basia Kurdej-Szatan w roli Agnieszki, czy Marta Wiśniewska wcielająca się w postać piosenkarki Rosy. Zobacz galerię!

Reprezentowała Polskę na Eurowizji i grała w serialach! Co robi dzisiaj Sasha Strunin? Jak się zmieniła?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×