"Pierwsza miłość". Bartek znajduje pocieszenie w łóżku Pauliny! Zwiąże się z dawną kochanką i żoną zmarłego brata? [CO SIĘ WYDARZY]

Bartek to jedna z najbardziej tragicznych postaci serialu "Pierwsza miłość". Lekarz wciąż nie potrafi znaleźć miłości i ustabilizować swojego życia uczuciowego. Czy Bartek znajdzie teraz pocieszenie w łóżku i ramionach swojej dawnej kochanki i jednocześnie żony swojego zmarłego brata?

Multimedia

"Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Po rozpadzie małżeństwa Bartka (Rafał Kwietniewski) i Emilki (Anna Ilczuk), mężczyzna przechodził przez wszystkie etapy żałoby. Wie, że kobieta była miłością jego życia i nie będzie w stanie obdarzyć uczuciem nowej partnerki.

Niespodziewanie jest zmuszony poprosić Paulinę (Julia Porgebińska), byłą kochankę i byłą żonę zmarłego brata Norberta, o wsparcie w akcji "niewidzialna ręka", której celem jest pomoc biednej rodzinie z Wadlewa. Wspólne działanie ponownie zbliża do siebie dawnych kochanków.

Teresa zostanie aresztowana! Czy Kinga zdoła wyciągnąć matkę z kłopotów?Zobacz więcej

Bartek, pomimo, że spędził noc z Pauliną, nie jest przekonany, czy rozwój ich relacji to dobry pomysł. Kobieta ma jednak inne zdanie na ten temat. Jest gotowa zaryzykować prawdziwy związek i na pewno nie wystarczy jej przyjaźń i ewentualny seks.

Czy Paulinie uda się rozkochać w sobie Bartka? Czy mężczyzna pod wpływem nowej kobiety wreszcie zapomni o Emilce?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ROMANS MELKI BARTEK (gość)

    POSENKA &

    22.08.2020 12:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×