"Pierwsza miłość". Ci bohaterowie odsiedzieli swoje! Kto był winny, a kto nie?

Od blisko 18 lat, telewidzowie z zapartym tchem śledzą losy swoich ulubionych bohaterów "Pierwszej miłości". Od 2004 roku możemy podziwiać wzloty, a jeszcze częściej upadki postaci ze słynnej wrocławskiej produkcji. Dla niektórych z nich los był na tyle okrutny, że zaprowadził ich wprost do więziennej celi? Jak do tego doszło?

Multimedia

"Pierwsza miłość" - widzowie śledzą losy bohaterów już od 18 lat

Emisja pierwszego odcinka słynnej wrocławskiej produkcji miała miejsce 4 listopada 2004 roku na antenie telewizji Polsat. Od tego czasu "Pierwsza miłość" jest nieprzerwanie emitowana i doczekała się już ponad 4 tysięcy odcinków, co czyni ją jednym z najdłużej emitowanych seriali w historii polskiej telewizji. Przez ten czas, w serialu pojawiło się wiele wątków, które często były tragiczne w skutkach dla głównych bohaterów.

Grała najstarszą córkę Skalskiego. Czym się teraz zajmuje?Zobacz więcej

"Pierwsza miłość" - oni musieli odsiedzieć swoje

Na skutek niefortunnych zbiegów okoliczności, sprytnie uknutych intryg, a niekiedy również w pełni zasłużenie, bohaterowie "Pierwszej miłości" niejednokrotnie musieli patrzeć na świat zza krat i doświadczać piekła, z jakim wiązało się przebywanie w więzieniu. Pamiętacie chociażby to, przez co w areszcie musiał przejść Mikser? Barman z "Barbariana" nie był jedynym, który musiał się zmierzyć z więzienną rzeczywistością. Za kratki trafił również m.in. Paweł, który podczas swojego pobytu w więzieniu spotkał "starego znajomego", który chciał z nim wyrównać dawne porachuki.

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, którzy bohaterowie "Pierwszej Miłości" musieli walczyć o przetrwanie za więziennymi murami [OPISY WĄTKÓW]:

Zobacz galerię

Jak kiedyś wyglądali główni bohaterowie serialu? Przy dawnym Arturze złapiecie się za głowę!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Desmond39 (gość)

  W filmie,serialu oraz innej tego typu telenoweli musi się coś dziać,a im więcej się dzieje i bohaterzy przeżywają przykrości,rozterki i trudy życia codziennego wzrasta ciekawość widza a oglądalność rośnie.

  18.04.2022 20:53
 • Jebac (gość)

  Jebac to bo to fikcja kurwa

  12.04.2022 22:10
 • Brak slow (gość)

  Marysia kurna biedna wiecznie pokrzywdzona dziewczynka ona jest nudna

  12.04.2022 19:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×