"Pierwsza miłość". Daniel Olbrychski dołączył do obsady! Kogo zagra? [CO SIĘ WYDARZY]

Kolejna nowa postać w "Pierwszej miłości"! Do obsady dołączył Daniel Olbrychski! Kogo zagra? Co połączy go z postacią graną przez Jana Wieczorkowskiego? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

W najbliższych odcinkach w serialu "Pierwsza miłość" pojawi się nowa postać - Olgierd Gwiazda "Wodnik". W tej roli zobaczymy samego Daniela Olbrychskiego!

Wielki sukces Sylwii i Janka! Hiszpan w końcu trafi do aresztu!Zobacz więcej

Bohater, w którego wciela się aktor to największy gangster w mieście. Kontroluje sprzedaż narkotyków, prostytucję, hazard. Olgierd to ojciec Łukasza Magunsa (Jan Wieczorkowski), który jest obrońcą niebezpiecznego przestępcy Hiszpana (Piotr "Vienio" Więcławski).

Pojawienie się Wodnika w serialu nie jest przypadkowe, bowiem gangster chce wykorzystać pozycję syna i jego kontakty z policjantką Melką (Ewa Jakubowicz) do własnych korzyści i gangsterskich porachunków!

Bitwa o Barbariana dobiegnie końca! Dorota i Mikser znów będą razem!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ja (gość)

    Za ile pytam kupiono aktora który w takiej telenoweli nie powinien był być ????!!!! Z tymi półamatorami ?! aż tak żle panie Danielu z kasą ? To taki cios ..... bo taki aktor powinien takiej produkcji powiedzieć NIE , nawer wtedy gdyby wpierdzielał chleb ze smalcem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    18.10.2019 20:01
  • wrocka (gość)

    A czemu np. wrocławianka Magda Schejbal , nie zagra w tej co prawda dennej telenoweli , ale skoro Olbrychski , Wieczorkowski dali się kupić , to za takie same pieniądze zgodziłaby się zagrać super aktorka też warszawska Schejbal ! A ona zawsze będzie nasza ! I ten niby serial podskoczy wizerunkowo ! To pytanie do ATM-u .

    15.05.2019 21:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×