"Pierwsza miłość". Daniel Olbrychski miał wypadek na skuterze! Aktor trafił do szpitala!

Daniel Olbrychski miał wypadek jadąc na skuterze niedaleko stadniny w Żółwinie. Aktor odniósł obrażenia w zderzeniu z samochodem i został przewieziony do lekarza. Jaki jest jego stan?

Multimedia

Daniel Olbrychski miał wypadek!

Do wypadku doszło w piątek, 22 listopada ok. godz. 16:30 niedaleko stadniny w Żółwinie. Daniel Olbrychski jechał na skuterze i zderzył się z samochodem. Jak podaje Polsat News, po wypadku aktor był potłuczony i zakrwawiony, ale przytomny. Pomocy udzielili mu ratownicy z Zespołu Ratownictwa Medycznego w Otrębusach. Olbrychski został przewieziony do szpitala.

Daniel Olbrychski dołączył do obsady! Kogo zagra?Zobacz więcej

Według nieoficjalnych informacji 74-letni Olbrychski jechał środkiem drogi, bez włączonych świateł. Był trzeźwy. "Mąż miał niegroźny wypadek. Został przewieziony do szpitala, gdzie założono mu opatrunek na głowę. Jeszcze dzisiaj będzie na premierze filmu "Van Gogi" - poinformowała z polsatnews.pl Krystyna Demska-Olbrychska, żona aktora. Jak się okazało, Olbrychski faktycznie pojawił się na 13. Festiwalu Filmów Rosyjskich "Sputnik" w warszawskim kinie Iluzjon. Miał opatrunek na nosie i widoczne rany w okolicy ust.

Przypomnijmy, że Olbrychski, który grał w najpopularniejszych polskich filmach u największych reżyserów, w maju tego roku dołączył do obsady serialu "Pierwsza miłość" w Polsacie. Gra nieobliczalnego gangstera, Olgierda Gwiazdę, pseudonim "Wodnik".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×