"Pierwsza miłość". Dziennikarka Paulina Drażba w serialu. Kogo zagra?

Dziennikarka Polsat Cafe Paulina Drażba pojawi się w "Pierwszej miłości". Kogo zagra i czy dołączy do obsady serialu na stałe?

Multimedia

"Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

To jej już trzecia rola aktorska! Po debiucie w serialu „Barwy szczęścia” i roli w filmie Piotra Wereśniaka „Wkręceni 2” ta popularna i lubiana prezenterka pojawi się w serialu „Pierwsza miłość”. Odcinki z jej udziałem zostaną wyemitowane 11 i 15 października.

Paulina zagra samą siebie, czyli dziennikarkę telewizyjną.

Łukasz będzie adwokatem Dominiki! Co na to Melka?Zobacz więcej

W 2930. odcinku "Pierwszej miłości" w studiu fitness, po zajęciach z jogi Paulina spotka Kingę (Aleksandra Zienkiewicz). Zaczną rozmawiać o tym, co się stało w sztolni i dziennikarka zaproponuje Kindze wywiad przed kamerami.

W scenariuszu była informacja, że wychodzę z zajęć jogi. Jako że prywatnie praktykuję jogę, pojechałam do Wrocławia w swoim stroju, w którym na co dzień zmagam się z asanami. Kostiumografki zaakceptowały mój strój, więc w serialu wyglądam tak, jak na zajęciach jogi w Warszawie –mówi prezenterka.

W kolejnym odcinku (2932) Paulina będzie przeprowadzała wywiad z Kingą i Jankiem Stańczukiem (Maciej Mikołajczyk). Kinga denerwuje się przed wywiadem dla telewizji ze względy na obecność Stańczuka. Artur (Łukasz Płoszajski) uważa, że to spisek YOLO. Przestrzega żonę, że Janek będzie chciał ją ośmieszyć. Czy telewizyjny wywiad pogrąży Kingę?

Graliśmy tę scenę w największe czerwcowe upały, było ponad 30 stopni, studio plenerowe. To było wyzwanie, ale było świetnie. Czekam na efekt – wspomina Paulina.

Studio na wrocławskich Bielanach zrobiło na dziennikarce ogromne wrażenie.

Tam nagrywana jest nie tylko „Pierwsza miłość”, ale też „Świat według Kiepskich”. I nawet na mnie, pracującej w mediach od 17 lat, zrobiło wrażenie to, że podczas przerwy obiadowej siadają przy stolikach bohaterowie różnych seriali – mówi.

Prezenterka lubi pracę przed kamerą. Jak widać, świetnie sobie radzi nie tylko w roli dziennikarki, ale też aktorki. Kto wie, czy to nie jest początek dłuższej współpracy dziennikarki z tym serialem ?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×