"Pierwsza miłość". Emilka zdradziła Bartka? Emilka i Bartek rozstaną się? [ZDJĘCIA]

W "Pierwszej miłości" w Bartka przypadkowo trafia list, z którego wynika, że Emilka go zdradziła. Bartek, szukając pocieszenia kolejny raz trafia do Pauliny. Kiedy całe Wadlewo huczy od plotek, Emilka decyduje się podjąć ostateczne kroki w stosunku do męża.

Multimedia

Od jakiegoś czasu pomiędzy Emilką i Bartkiem nie układa się za dobrze. Wydaje się, że jedną z przyczyn jest fakt, że po każdej większej kłótni Bartek szuka pocieszenia u Pauliny. Bartka broni sama Paulina, próbując przekonać Emilkę o jego uczciwości. Jest też zdania, że powinna mu wybaczyć ich wspólny wieczór, w czasie którego o mały włos się z nią nie przespał, bo tak naprawdę to nic nie znaczyło. Emilka postanawia przemyśleć tę sprawę i próbuje na nowo rozbudzić w sobie dobre uczucia do męża.

Los chyba jednak nie sprzyja obojgu, w ręce Bartka trafia list, z którego wynika, że Emilka miała romans, kiedy pojechała do ciotki do Radomia. I że ewidentnie dopuściła się zdrady. Teraz z kolei Emilka z całych sił przekonuje Bartka, że to nieprawda i że nigdy go nie zdradziła! Niestety jej argumenty nie działają. Miedzianowski jest pewny swojego.

CZYTAJ TAKŻE: SERIALOWY PRZEWODNIK. CO SIĘ WYDARZY WIOSNĄ W "PIERWSZEJ MIŁOŚCI"? [ZDJĘCIA] WIOSENNA RAMÓWKA POLSATU. CO OBEJRZEĆ WIOSNĄ 2015 W POLSACIE? [ZDJĘCIA]

Zdruzgotany Bartek upija się w samotności. Pod wpływem chwili odwiedza Paulinę. Jest dla niej wyjątkowo miły. Pod koniec wieczoru prosi, żeby go przenocowała bo nie ma się gdzie podziać.

Tymczasem, całe Wadlewo huczy od plotek, że Bartek ma romans z Pauliną. Emilka decyduje się na ostateczny krok i wyrzuca go z domu.

Czy to naprawdę koniec? Czy uda się jeszcze uratować to małżeństwo, kiedy sprawy zaszły tak daleko?

Emisja wątku z konfliktem Emilki i Bartka od marca. Nowa seria „Pierwszej miłość” od 4 marca.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×